Kategórie

Do detailů propracovaná uvolněná boho svatba v Lozicích

Přírodní, uvolněná, krásně nazdobená. Myslím, že takto lze vystihnout svatbu nádherné nevěsty Míši a jejího manžela Jirky.

svatba Lozice

Míšo, jak ses zamilovala do svého muže?

Pomalu, postupně, ale o to víc hluboce. Jsme ze stejného města a znali jsme se jen podle vidění. To se však změnilo jeden lednový večer, kdy jsme se dali do řeči. Manžel byl ze začátku trochu nedostupný. Ovšem proběhlo pár schůzek a večerů a získal si mě a já nejspíš jeho. Myslím, že jsem se zamilovala hlavně do jeho chování a povahy. Je to nejhodnější chlap, kterého jsem poznala. A v tomto případě neznamená hodný/blbý. Je chytrý, galantní, pozorný a vtipný. Mohla bych o něm básnit celou věčnost, zkrátka miluju ho a proto jsem si ho vzala a snad zůstane po mém boku co nejdéle. I v dnešní době věřím na lásku po celý život.

statek na svatbu Lozice

přírodní DIY vývazky

příprava ženicha

příprava nevěsty

boty pro nevěstu

Na co jste se při přípravách nejvíce zaměřovali?

Aby probíhalo vše v pohodě a bez stresu. Měli jsme představu, jak bychom si to přáli a dopadlo to nad naše očekávání. Vše jsme zvládli spolu s přáteli. Na přípravu svatebního místa jsme měli 3 dny, což bylo skvělé. Nechtěli jsme nic přeplácaného, což se myslím taky povedlo.

svatební účes s květy

svatební výzdoba kostela

děti družičky

svatba v boho stylu


svatební šaty

V jakém duchu se nesla vaše svatba?

Doufám, že v uvolněném, tak jak jsme chtěli. Žádný harmonogram kromě obřadu. Každý se mohl občerstvit a bavit kdy se mu zachtělo. Hodně se tančilo a proběhlo i pár svatebních her či scének, které si připravili kamarádi a svědci. Všichni byli veselí a s dobrou náladou. Myslím, že záleží na tom, s kterými lidmi svůj den strávíte. Pokud máte skvělou rodinu a kamarády, nemůže to dopadnout jinak než skvěle. My si náš den užili naplno. Hned bychom si to zopakovali, samozřejmě zase spolu. ♥
nápady na svatební dort

boho svatba na statku Lozice

originální zasedací pořádek

Jaká byla představa tvých svatebních šatů a jaký byl finální výběr?

Představu jsem měla jasnou hned od začátku a byla téměř totožná s šaty, které jsem oblékla. Chtěla jsem volné ve všech partiích kvůli pohodlí a jednouché bez výstřihů, kamínků a pod. Samozřejmě v salonu jsem takové šaty nenašla. Využila jsem tedy služeb a umění mého kamaráda Martina, který mi šaty ušil. Měl se mnou dost trápení, protože jsem si vymýšlela, ale zvládl to. S výsledkem jsme byli spokojeni oba. Měla jsem je na sobě celý den až do rána. Přijde mi škoda, že se některé nevěsty převlékají a neužijí si šaty po celý den.

boho nevěsta, boho svatební šaty


svatební kytice

družičky v ružovém

boho svatební focení

Místo klasického házení kytice svobodným děvčatům ti na kytici holky přestřihovaly stužky. Jaký to má význam a jak se to holkám líbilo?

Popravdě nevím, zda to má hlubší význam, ale já to viděla asi před rokem na jednom videu ze zahraničí, co kolovalo po internetu. Když jsem pak přemýšlela o své kytici, hned jsem si na něj vzpomněla. Přišlo mi to „originální“ a skvělé hned z několika důvodů. Nezničíte ji možným pádem k zemi. Nemůže se stát, že ji žádná slečna nechytne nebo nechce chytat. Myšleno tak, že když se hází kytice, ne všichni se o ni perou. Takhle se musí zapojit všichni a je to o náhodě/osudu. Ne o tom, která slečna je vyšší nebo se dere dopředu, aby ji chytila. Taky moment, kdy se hází kytice je vcelku rychlý. Tahle varianta mi přijde skvělá, že se u toho lidi pobaví, nasmějí a někteří pánové i znervózní. Zkrátka, dokud nezůstane poslední stuha, není jasné, která z dívek se bude vdávat. Samozřejmě nikdo vám ve svatební den neřekne, že se mu to nelíbilo, ale hezkých ohlasů bylo hodně. Já to takhle chtěla od začátku a neudělala bych to jinak.


svatba se psím miláčkem
Co bylo v programu po obřadu a v kolik jste se odebrali ke spánku?

Jak sem se již zmínila, žádný harmonogram kromě času obřadu jsme neměli. Věděli jsme jen, že se chceme jít po proslovech a přípitku na chvíli fotit, protože většina lidí bude jíst nebo se ubytuje. Celý den ale byla volná zábava. Svědci pro nás měli připravené vtipné scénky, u kterých se všichni moc nasmáli. Nechyběl svatební kvíz se zvedáním bot, hra Rok s novomanželi nebo tombola. Vše si pro nás připravili skvělí kamarádi. Jedlo se, pilo, povídalo a tančilo na skvělého DJ-e. Vydrželi jsme tančit do 3 hodin ráno. Když odjel DJ, ještě nám zahrál na kytaru náš kamarád posledních pár písniček a šli jsme spát kolem 4 ráno.

==Víc fotografií ze svatby Míši a Jirku:

Děkujeme za rozhovor a přejeme všechno dobré!