Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Zuzana a Zdeněk   svatební album

zzvweding  •  20 fotek  •  20. led 2018, Region Brno

Jaká byla svatba:

Ačkoliv jsme byli zasnoubení již déle, svatební přípravy urychlilo těhotenství. Během tří měsíců jsme museli stihnout to, co jiní chystají rok (i dva :D). Chtěli jsme menší skromnější svatbu, i kvůli finančnímu rozpočtu s ohledem na budoucnost. Nakonec jsme rozpočet museli navýšit, ale nelitujeme ani jedné koruny. Na hodně věcech jsme ušetřili (vlastní hudba, slivovice, víno přes kamarádku, ženich měl již oblek koupený, dekoraci jsme si dělali sami, fotografka je rodina), ale na čem určitě nešetřit za každou cenu - vzhled nevěsty (šaty, make-up, vlasy) a prsteny (to jediné vám zůstane společně s manželem celý život).

Celkem 36 hostů
Obřad na Zámku Belcredi v Líšni
Hostina a večerní oslava v Žebětínském Dvoře. Když jsme po obědě jeli na focení, hosté měli možnost jít na bowling přímo v hotelu.
Při prvním tanci hosté zapálili dlouhotrvající prskavky a bylo to skutečně krásné.
Svatební šaty ze salonu Paulina (Brno), na každou zkoušku jsem se těšila, příval pozitivní energie, nic nebyl problém. Jinde mi kvůli těhotenství "cpali" šaty volné, nepadnoucí, hadrové.. V salonu Paulina ze mě udělali princeznu a nikdo by nepoznal, že jsem v šestém měsíci.
Make-up a vlasy mi dělala Lenka Stará, která byla naprosto skvělá. Už samotná zkouška proběhla na jedničku. Vlasy podle mé představy a make-up předčil mé očekávání.
Dort od paní Ireny Pazourkové byl tak krásný, až byla škoda jej nakrájet. Použila kvalitní suroviny a dort byl bezkonkurenční.
Zábavu pro hosty i novomanželé organizovali svědci: házení kyticí, sundání podvazku zubama a následné vydražení podvazku, svatební tombola, svatební kočár, otázky na novomanžele s botama, místo svatební stromu byly vzkazy na srdíčka a následně se lepily do rámu.
Dekoraci jsme si chystali sami - na jmenovky jsme použili šišky, na stolech byla pouze organza, pom-pomy a svícny ze zavařovaček. V čele stolu byly tři vázy (svatební, pak maminky a svědkyně), takže jsme neřešili ani kytice na ozdobu. Nevěsta se ženichem měli ozdobené skleničky na šampaňské napodobeninou závoje a svatebního obleku.
Hudbu jsme měli svou, vlastní kvalitní repráky a hudba ze Spotify z připravených playlistů.
Fotografka byla Eva Růžičková (https://www.facebook.com/EvaRPhotography/). Před focením doporučuju si připravit nějakou představu, jaké fotky si přejete. Ušetří se tím spousta času. Toto jsme ocenili, protože mrzlo. Fotky s rekvizitama byly díky tomu raz dva. Celé venkovní focení jsme zvládli za hodinu včetně cesty.
Únos nevěsty nebyl, protože ten den utíká tak neskutečně rychle, že je vážně škoda ztratit z něj další hodinu.

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Eva Růžičková (https://www.facebook.com/evarphotography)
Civilní obřad Zámek Belcredi, Brno Líšeň
Hostina Hotel a restaurace Žebětínský dvůr
Ubytování Hotel Žebětínský dvůr - Svatební apartmán jsme měli v rámci balíčku zdarma, bylo mi až líto, že jsme v něm trávili asi tak čtyři hodiny :) Byl skutečně krásný, i s vanou. Bohužel bylo přes zeď slyšet vedlejší pokoj.
Dorty Irena Pazourková, Brno - Skvělý dort nejen na pohled, ale hlavně na chuť
Koláče Anna Rybová - Brno - Výborné koláčky. Vyzvedli jsme je v pátek a v pondělí jsme je ještě dávali v práci kolegům a byly pořád chutné.
Víno Vinařství Balážovi, Dolní Dunajovice
Svatební šaty Paulina - svatební salon - Nejmilejší svatební salon, nádherné šaty a ačkoliv jsem byla na svatbě v šestém měsíci, doporučili mi klasické šaty a ne těhotenské (jako v jiných salonech) a vybrali jsme společně skutečně nejkrásnější variantu.
Doplňky nevěsty Paulina - svatební salon - Veškeré doplňky zdarma k šatům, včetně jednoho podvazku jako dárek.
Podvazek pro nevěstu Paulina - svatební salon - Dárek k šatům.
Make-up Lenka Stara makeup & hair - Ačkoliv se tato položka zdála ženichovi jako zbytečná (muži :D), později mi řekl, že je neskutečně rád, že jsem si nechala od slečny Lenky udělat make-up. Celý večer jsem poslouchala, jak mi to sluší. Slečna Lenka je velmi milá, bezprostřední, je s ní sranda a make-up držel celý den a noc.
Účes Lenka Stara makeup & hair - Podle jedné fotky mi zvládla na mých vlasech udělat krásný účes. Měla jsem francouzský cop, který přešel v rybí. Kvůli sestříhaným vlasům mi jeden pramen v pokročilé hodině vypadl, ale to je vina mojí hlavy.
Svatební prsteny Snubní prsteny Brilas
Květiny Květiny Brno majdalenky - Kytice krásné, finanční rozpočet dodržen. Svou kytici z růží jsem si usušila (ale trvalo to, hrozně dlouho se držela jako čerstvá).
Ubytování Hotel Orion, Brno Majdalenky - Hotel pro nevěstu den před svatbou. Vyšli mi skvěle vstříc, dali prostorný pokoj, snídani jsem si mohla donést na pokoj, nebyl problém s ranními přípravami v pokoji a pendlování "nehostů".
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None