Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Zuzka a Miloš   svatební album

zuzulek  •  50 fotek  •  28. kvě 2016, Olomouc, Region Olomouc

Jaká byla svatba:

Naše svatba byla veselá. Byla přesně taková jakou jsem si ji vysnila. Žádné katastrofy. Jen smích, štěstí z okamžiků, radost, že přišli všichni naši blízcí. Svítilo sluníčko i těsně po focení nám zapršelo štěstí. Hostina byla tak dobrá, že si svatebčané nechali zavolat kuchaře a přede všemi mu děkovali. Co víc říct... nám se prostě líbila a budeme dlouho a dlouho vzpomínat :-)

Doporučuji dodavatele:

Catering Catering Kröner Olomouc - Tak úžasný catering, že o něm celý den mluvili všichni naši hosté. Nádherné švédské stoly profesionálně nazdobené jídlo a ta chuť.. mňam :-) Jedno velké dík panu Kronerovi.
Dorty Cukrárna U Kašny Moravská Třebová - Paní nám před svatbou udělala ochutnávku spousty druhů cukroví a dortíků u nich v cukrárně spolu s dalšími snoubenci. Vše skvěle designově provedené, skvělé ceny a doprava zdarma až za Olomouc z Moravské Třebové. Candy bar byl opravdu k sežrání. Doporučuji :-) Tuto cukrárnu najdete na Facebooku, případně dopošlu kontakt.
Hudba Hudební kapela Formace - Kapelník je velmi zkušený hudebník, profesor hudby v hudební škole. Standartně hrávají pro město Olomouc na plesech či jiných městkých akcích, pro školy na maturitních večírcích apod. Velmi slušní, cena překvapivě nízká. Za celý večer chtěli jen 5000Kč. Hráli především české a slovenské hity, jak jsme si přáli + zahraniční skladby, které jsou všem známé. Každý se skvěle bavil. Kontak najdete na Facebooku pod názvem: Hudební kapela Formace.
Kostel Chrám Sv.Michala v Olomouci (otec Antonín) - Otec Antonín, který kostel Sv. Michala zastřešuje je velmi milý pán. I když jsme toho moc o náboženství a Bibli nevěděli nekoukal na nás přes prsty. Velmi ochotný a vstřícný. Momentálně v kostele probíhá rekonstrukce, takže jsme měli obřad i s lešením, ale nakonec nám to ani nevadilo :-D Kostel je velmi pěkný.
Hostina Lovecká chata Lumpik Slatinice - Skvělé místo za lázeňským městečkem Slatinice na okraji lesa. Nikoho zde nerušíte, máte pronájem na 3-4 dny dle domluvy. Skvělé místo, pokud nechte být přímo v restauraci.
Svatební oznámení Slečna Veronika - Sestřenice mé kamarádky, která pracuje v tiskárně kousek od Šumperka. Veškerá domluva přes e-maily- zcela bez problému a dle našich přestav :-)
Doplňky ženicha Bandi - Boty, motýlek, opasek, manžetové knoflíčky, košile. Vše na jednom místě na Olomoucké pobočce. Ochotný personál. Vše ok :-)
Ženichův oblek Ciao di MaxTara - Skvěle padnoucí oblek, krásné zpracování a originálné vzhled. Ovšem o něco dražší než zde oblíbený Bandi.
Make-up Hana Mlčochová - Kosmetička líčící kosmetikou značky Mary Kay. Líčení vydrželo celý den. krásná práce a velmi sympatické jednání :-)
Účes Romana Alkova - Naše známá kadeřnice. Sice nepoužívá světově proslulé značky, ale účes držel celý den. Splňoval mé požadavky. Velmi příznivá cena.
Bižuterie Svatební salon MONA - Překrásné a originální naušnice z Jablonce. Jak již jsem zmiňovala salón je na špičkové úrovni :-)
Doplňky nevěsty Svatební salon MONA - Závoj a bílý kožíšek. Vše nádherně nažehlené. Kožíšek měkkoučký a velmi příjemný na dotyk. Skvělé služby salónu Mona.
Svatební prsteny Snubní prstýnky Brilas - Byli navštívit přímo Zlínskou pobočku. Rezervovali si na nás 1 hodinu času, kdy jsme byli v obchůdku sami. Velmi mi vyhovovalo, že mají obrovský výběr prstenů, ze kterého si asi bez problému musí vybrat téměř každý a to jsem velmi náročná :-D Dodání do 1 měsíce. Jedinné mínus, že mě neupozornili, že kameny v prstenu nebudou celé zapuštěné ve zlatě, ale z vnitřní části jsou vidět. Bude asi časem docházet k znečištění a tím pádem úbytku lesku.
Výzdoba Já, má setra a švagrová - Dlouhé dny a noci strávené a Pinterestu,Beremese a jiných stránkách hledající další a další dekorace :-D
Květiny Kvetinářství Zemědělské školy Olomouc - Nádherné vazby, nevím zda vázali učni nebo paní vedoucí. Květy nádherně voněli, dlouho vydrželi a cenově jsme se vlezli do 4500Kč za 8 květin na stoly, 2 kytice pro maminky, 2 vazby na klopy, 2 rozkvetlé náramky pro družičky, kytice pro nevěstu a házecí kytice pro nevěstu.
Svatební cesta Blue style, Egypt - Nádherný hotel Sentido Mamlouk Resort v Hurgádě and Spa patřící německé síti hotelů Sentido. Vše výborné od jídla, pití, míchaných koktejlů, piva a vína až po čisté a pěkné ubytování. Doporučuji. Bližší recenze na Invii.
Fotograf René Jansa, Česká Třebová - Zatím ještě na finální fotografie čekáme. Náhledy však vypadají úžasně. Fotograf je velmi milý člověk. Dopíšu víc, až uvidím hotové dílo :-)
Svatební šaty Svatební salon MONA - Svatební salon MONA - Šaty přešité přesně na míru- zmenšené o 2 čísla.. padly jako ulité. Krásně vyčištěné, navoněné a vyžehlené. Po celou dobu, kdy jsem salón navštěvovala, byla jak paní majitelka, tak švadlena maximálně ochotná, vstřícná a sympatická. Tento salón můžu z celého srdce doporučit všem nastávajícím nevěstám.
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
NE VŠICHNI SVATEBČANÉ BYLI NADŠENÍ Z FOTOGRAFOVÁNÍ :-D
1NE VŠICHNI SVATEBČANÉ BYLI NADŠENÍ Z FOTOGRAFOVÁNÍ :-D
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
... KDYŽ SE FOTOGRAFOVI ZALÍBÍ VĚTEV A MY ŠPLHÁME :-D
... KDYŽ SE FOTOGRAFOVI ZALÍBÍ VĚTEV A MY ŠPLHÁME :-D
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
5
None
None
None
None
None
None
None
None