Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Zuzi Findeisová a Míra Veverka   svatební album

zuzinkaf  •  47 fotek  •  3. zář 2008, v Brně, Region Brno

Jaká byla svatba:

Co dodat..prostě nádhera..

Svatební šaty: půjčovna v Řečkovicích - šaty jsem měla půjčené..ale paní je šila přímo na mě..byly nádherný a dalo se v nich vydržet celý den, ale na jedné straně byly špatně zašité..takže mi celou dobu koukal šev..což mi trochu vadilo..ale jinak perfekt

Fotografka: Simona Smrčková - velice sympatická a šikovná slečna. Maximální spokojenost. Fotky jsou přesně podle našich představ. Ráda doporučím všem.

Kosmetička: Vladěnka Mazlová - je to dlouholetá rodinná přítelkyně a udělat krásnou mě, maminku, sestru i svědkyni (a nakonec i manžela) zvládla perfektně. Ta nádhera vydržela všechny slzičky i taneční maraton.

Kytky: Květinářství v IBC - kytky byly nádherný..slečny hrozně ochotné..a cena bych řekla slušná. Jediné co mi vadilo, že kytky neměli udělané takové to držátko omotané izolačkou..takže jsme to na poslední chvíli řešili tlustou stuhou..ale stejně bych určitě doporučila..byla nádherná a vydržela.

Restaurace: Miki Club v Žabovřeskách - ve všem nám vyšli maximálně vstříc, nazdobili nádherně stoly, jídlo bylo úžasný (ne dobrý..ale úžasný :-) ), obsluha strašně milá i ve tři ráno, když už toho museli mít plný zuby, a hlavně jsme si jistí, že nás neobrali ani o jedinou sodovku. Spíš se nám zdálo, že nemohli ani zapsat všechno.

tuli tuli..
Tuli tuli..