Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Zuzana a Ladislav   svatební album

zuzin19  •  9 fotek  •  23. čer 2010, zámek Slavkov u Brna, Region Vyškov

Jaká byla svatba:

Jediným slovem... nádhera! Úžasná svatba, všechno klaplo, drobné nedostatky samozřejmě byly, ale to se nepočítá. Po ranních slzičkách z propršené noci zbyla jen radost z nádherného dne... Nebe bez mráčků, dokonce se dalo sedět venku až do ranních hodin - byla tropická noc, jedna z mála v tomto roce.. A zrovna nám štěstí přálo... Náš krásný den D.
Všem přítomným MOC děkuje!!!

Šaty nevěsty: salon Caxa, Velký Týnec
Prstýnky: Primossa, OD Futurum-Videňská, Brno. Velký výběr a docela dobré ceny. Byli jsme mile překvapeni a hned jsme se shodli na výběru. Prstýnky byly do týdne hotové. - veliká spokojenost
Květiny: květinářství Sedmikráska Drnovice - moc šikovné paní. Donesla jsem si obrázek, podle kterého mi udělali úplně stejnou nádhernou kytičku.
Cukroví: paní Dočková Rousínov - moc šikovná paní, všem chutnalo, upekla nám drobné cukroví, dorty i koláčky - výborné cukroví
Cukroví a dorty z manželovy strany: paní Irena Sivice, koláčky: šikovné paní z Rohlenky - ty byly naprosto geniální !!!
Hudba: skupina Stone, byli sice z větší dálky, ale za ten zážitek to opravdu stojí. Pětičlenná skupina to rozjela a zůstala s námi až do rána, perfektní zábava a musí říct, že opravdu umí zpívat... Mohu jen doporučit!
Hostina: Bonaparte Slavkov, měli jsme to hned naproti zámku, bylo nás docela dost, tak jsme potřebovali větší prostory a to Bonaparte splňuje. Nemuseli jsme se aspoň nikam vláčet.... Celkové zajišťování probíhalo s paní Hlaváčovou-moc příjemná paní. Zajistili nám výzdobu stolů-moc pěkné-s vkusem udělané, květinovou výzdobu, vynikající jídlo-měli jsme svíčkovou a nikdo snad lepší v životě nejedl.... na večeři bohaté švédské stoly. Milá a vstřícná obsluha, no prostě dokonalé! Paní Hlaváčové velké díky! Výborá kuchyně!
Foto: paní Dvořáková Velešovice
Kadeřnice: paní Benešová, kadeřnictví Kojál Vyškov
Oznámení: Stloukalovi Rájec Jestřebí - druhý den po objednání byly doma.... perfektní!