Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Zuzana Dufková a Petr Strouhal   svatební album

zuziiiiicek  •  66 fotek  •  11. čer 2011, hotel Kozí Horka, Region Brno

Jaká byla svatba:

SVATEBNÍ VIDEOKLIP: http://www.stream.cz/uservideo/594000-svatebni-videoklip-novomanzele-strouhalovi

Svatba byla nááááádhernáááá!!! Ráno jsem vstávala ve 3:00, na 5. hodinu jsem byla objednaná s mamčou ke kadeřnici, na 7. hodinu přijeli k nám domů vizážista, kameraman a fotograf a já jsem pomalu začínala cítit, že se něco děje:-) Můj taťka se celou dobu před svatbou tvářil jak kdyby se ho to netýkalo a v den svatby ráno běžel na obecní úřad otrhat květy růží aby je mohl rozházet po našem dvoře. Bylo to moc krásný gesto:-)
Když zazvonil ženich, žaludek se mi korutil do osmičky a když jsem ho uviděla, měla jsem plný oči slz - moooooooooooc mu to slušelo!!!:-)
po cestě na obřad jsme stavěli na benzince na WC a jeden tatínek mě poprosil jestli by se se mnou mohli jeho dvě malý dcerky vyfotit, to bylo úžasný. A reakce těch holčiček: " jééééé nevěstááá" - no prostě super!
Obřad byl nádhernej a jsem moc ráda, že jsme nakonec měli paní farářku ač jsme nevěřící, protože matrikář by si s proslovem rozhodně nedal tak záležet jako ona. Celý den jsem byla jako v oblacích, vše se točilo jen kolem mě a manžela a moc jsme si to užili. Z ohlasů od svatebčanů jsme nadšení, moc se to všem líbilo. Ač jsme měli svatbu jen o 38 lidech, tak se sešli opravdu ti nej!
Moc děkujeme všem svatebčanům, bez vás by to nebylo ono!!!!
Děkuji Katušce za pomoc s organizací!!!
Děkujeme svědkům Daliborovi a Michalovi, že nám to schválili.:-D
MOC DĚKUJEME rodičům a sourozencům za úsilí, námahu a trpělivost, kterou do naší svatby vložili. Děkujeme jim taky za to, že nás ve všem podporovali a že byli v den svatby supeeeer a bavili se až do rána!!!

Vzala jsem si chlapa, který mě má rád. Vím, že vždycky bude stát při mě a našich budoucích dětech. Dokáže mě podržet, podpořit, popovídat si se mnou, nudit se se mnou, smát se se mnou. Moc ho miluju a věřím, že nám to vydrží až do důchodu:-)

Doporučuji:

HOTEL KOZÍ HORKA (brněnská přehrada) - úúúžasný, super, mohu jen doporučit! Obsluha ochotná, milá, nic nebyl problém. Jídlo vynikající, jak oběd tak večerní raut!!! Výzdoba jak obřadu tak sálu, kterou dělala paní Mášová z hotelu byla bomba a přesně podle mých představ!! Ubytování krásný, čistý.
Konečná cena se nakonec vyšplhala výš než jsme čekali, ale i tak tento hotel jen doporučuji - za ty prachy to stálo!!!:-) Hosté si chválili prostředí, úžasný výhled, jídlo i obsluhu!

FOTOGRAF ZDENĚK DVOŘÁK A KAMERAMAN (jeho bratr) - děkujeme, děkujeme, děkujeme. Za přístup, který byl nejen velmi profesionální, ale také lidský! Focení s nimi nebylo upjaté, cítili jsme se příjemně. Oba úplně zapadli mezi svatebčany! :-) jejich práci uvidíme zítra tak ještě doplním - nemůžu se dočkat!!:-)

VIZÁŽISTA MARTIN LICHEVNÍK ZE ZNOJMA - krásně mě nalíčil a hlavně líčení vydrželo až do noci přesto, že mi občas bylo dost horko:-)

KADEŘNICE PANÍ SVATAVA Z KRHOVIC U ZNOJMA - prostě kouzelnice!!! Díky účesu od ní jsem se opravdu cítila jako princezna. Bez dlouhého vysvětlování pochopila moji představu a udělala mi perfektní účes. A to jsem dost náročná když jde o vlasy:-)) Účes byl krásný, propracovaný a vydržel až do konce!!!

KVĚTINÁŘSTVÍ VE ZNOJMĚ (název dodám) - kytice byla skvělá, nádherná, všichni si mysleli, že je umělá, protože byla perfektní. Stejně tak kytičky pro maminky. Jen ženichova korzáš "to vzdala" nějak moc brzo:-D

DJ LUCASH z Opavy - náš kamarád a dj byl prostě skvělej! Všichni si ho chválili jak po hudební stránce tak slovy, že je to super týpek!!!:-D A já souhlasím, tančilo se nám výborně, výborně jsme se bavili! Luky dííííky!!

PANÍ FARÁŘKA MARTINA KADLECOVÁ ZE SILŮVEK U BRNA - díky za její proslov a hlavně za její osobitý přístup. Obřad byl díky ní jedinečný!!

CUKRÁRNA CHVALOVICE - koláčky byly dobré

OSTATNÍ CUKROVÍ - velký díííííky patří manželově nevlastní mamince, její mamince a mojí mamince!!! :-) Cukroví bylo nádherný a výýýýýborný!!

DORT - paní Drahomíře Šujanové z Křižanovic od Brna také patří velké díííky! Dort byl krásný, přesně jak jsem si představovala...a ta chuť!! Velmi šikovná paní!

SALÓN ANNO, MASARYKOVA ULICE, BRNO - upravovali, čistili a žehlili mi šaty - moc jim děkuji za vše a hlavně za ochotu!!

VŠEM HOLKÁM Z BEREMESE - i díky inspiraci, radám a postřehům od vás byla naše svatba taková jaká byla!!;-)
None
None
None
None
2
None
6
None
None
3
None
None
None
None
None
None
3
29
None
4
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
5
None
2
None
2
None
4
None
1
None
2
None
2
bratříčci moji;-)
Bratříčci moji;-)
None
2
None
None
3
None
None
2
None
1
None
None
None
1
None
None
None
None
1
None
None
6
None
None
None
None
None
None
3
None
2
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
jeden z darů
11Jeden z darů