Tak náš den D se bude odehrávat v Unhošti v obřadní síni MÚ.

Poveze nás černá limuzína Tatra 603. Svatební hostina se bude konat v hotelu Galerie****. Nejprve svatební obřad a přípitek a odpoledne svatební raut s živou hudbou (Dualmusic). Svatební noc strávíme v apartmánu tohoto hotelu s šampaňským a jahodami na pokoji. Pod tímto popisem můžete nalézt pár fotek z příprav. Jsou s tím starosti, ale hezké: Musí se vybrat: Jaká barva svatby, jaký typ šatů, jaké svatební oznámení, co podávat na hostině, aby byly všichni spokojení, jaký dort vybrat, jakou kytici,...Je toho spousta na výběr (zaplať pán bůh).

Přeji ať Vám všem vyjde všechno tak, jak jste si představovali a naplánovali!!!

28.6.2008 Už se to blíží. Včera jsem konečně úšpěšně odpromovala, takže s mamkou už máme více času na zhotovení šatů na převlečení, které ještě nejsou dodělané. Máme jen úvodní nástin, nastříhané látky a teď začne ten pravý shon, ale máme ještě nějaký čásek, takže šaty se určitě vydaří. Šatičky na obřad už jsou z aukra na cestě. Jinak máme skoro všechno. Kytku a květinovou výzdobu mi udělá manželka mého brášky a hudbu už taky máme zamluvenou. Co ještě chybí zajistit: fotograf (už máme kontakt, ale ještě jsme k němu nestačili zajít), kadeřnici na svatební účes - je to hrozné dilema, který účes si nechat udělat, domluvit spaní pro hosty.

Dneska mi přítel oznámil, že se mu nelíbí růže, takže musím hledat se švagrovou (květinářka) jinou svatební kytici. Prostě růže v žádné barvě tam být nesmí. Takže nová inspirace kytiček!!!!