coverphoto
Neaktivní

zdenul_velickova

Zdeňka
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 27. dub 2011
bydlí v městě Ostrava
Info o svatbe
Svatba byla 2. 7. 2011
3495
dní po svatbě
Aktivita
2 příspěvky ve fotoblozích
1 příspěvek ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +100
Svatební album
Zdeňka a Daniel
2. 7. 2011 Ostrava | 104 fotek
Určitě doporučuji, manžel si nechal ukovat knoflíčky z nerezu a nechal si do nich vyrýt naše iniciály.
svatební prsteny
Primossa
Od Primossy mám již zásnubní prsten. Měli podle nás nejširší výběr krásných a jednoduchých prstenů.
hudba
DJ LAky (Adam Tesarčík)
NESPOKOJENOST. Tvářil se jako profesionál se svatební agenturou a přitom vůbec nerozuměl hudbě, zapomněl na hudbu při příchodu do restaurace, kterou jsme dlouho vybírali, většinu času jen hrál písničky z playlistu, zatímco venku kouřil nebo jedl něco z rautu. Nejhorší ale bylo, že vůbec nedodržel to, na čem jsme se domluvili (měl moderovat, ohlašovat a dělat hry), nepouštěl hudbu na přání a vůbec nebyl schopen reagovat na náladu hostů. Naštěstí nás zachránili naši skvělí svědci. Perličkou bylo nejen to, že chtěl platit hotově bez předchozí domluvy, ale hlavně to, že když chtěl manžel paragon, řekl mu, že s ním by to bylo o 20% dražší. Rozhodně nedoporučujeme - je to neupřimný a neprofesionální člověk, kterému jde jen o peníze.
svatební šaty
Magda Samlíková - Svatební šaty na míru
Šaty byly úplně podle mých představ, krásně seděly. Paní krejčová je neuvěřitelně milá, byla jsem na několika zkouškách, psaly jsme si přes skype a dolaďovaly i doplňky - závoj, rukavičky, kabelku a šperky.
ubytování
Hotel Mercure, Ostrava
Hotel Mercure, Ostrava - Nový hotel v centru Ostravy. Měli jsme krásně romanticky nachystaný pokoj se úžasnou snídaní do postele :)
fotograf
BÍLÁ ČERNÁ
Absolutní spokojenost a rozhodně doporučuji. Měli jsme velmi náročná přání a Ondra Vala nám je všechny až do puntíku vyplnil. Opravdu profesionál a zároveň neuvěřitelně milý a přátelský, že se s ním cítíte celou dobu focení úžasně :)
hostina
La Vida, Ostrava, šéfkuchař Martin Holčák
Také mimořádně spokojeni, byla to jejich první svatba a jídlo se povedlo na výbornou - všichni hosté si pochvalovali a číšníci odnášeli vymetené talíře. Restaurace má velmi hezký moderní interiér, do kterého nám instalovali naši výzdobu. Všechno probíhalo hladce a obsluha byla příjemná a v dobrém slova smyslu neviditelná.
svatební oznámení
návrh manžel, tisk X-media, Ostrava
Spokojenost :)) X-media vytiskli všechno správně,velmi kvalitně, do druhého dne a za velmi příjemné ceny. Určitě doporučujeme.
zdenul_velickova přidala novou fotografii
12. srp 2011

Naše malá puntíkovaná svatba

(83 fotek)
VYBRALI JSME