My a vše před dnem D + co už máme připraveno a tak :)

/// Modrý podvazek jsem si vyhlídla tady a pak nakonec odkoupila od Antarres - díky! Většinou jsou bílé jen s modrou stužkou, ale tento vypadal i ve skutečnosti vypadá úžasně, takže "když už modrou, tak pořádně" :))

/// Polštářek pod prstýnky jsem také koupila zde v bazárku. Jen ho chci dozdobit, aby ladil s ostatními věcmi. Pravděpodobně na něj přijde kus zelené látky - ještě nevím jak...

/// Tak už máme prstýnky, jsou moc krásný - máme v nich naše vlastnoruční podpisy, takže z prstýnků jsou opravdu originály (jen mi přítel na ně zakázal koukat, natož je fotit, takže se tady objeví až po svatbě:)) (předloha viz toto album)

/// Také už jsem vybrala a objednala dort - hladký, bílý, jen s perličkami. Tříposchoďový: čokoládový, ořechový, kávový. Navrch si nechám od floristky uvázat malou kytičku, ze stejných květů jako bude svatební. (předloha viz toto album)

/// Šaty už jsou skoro hotové, už se na ně moc těším. Taky jsem vymyslela, jak ozdobím polštářek na prstýnky - stejnou látkou, nití, korálky a vzorem jako budou šaty.

/// Konečně jsem dala dohromady vše na rozlučku - viz pozvánka.

/// Dodělala jsem jmenovky na stůl a připravila jmenovky na výslužky. V albu malá ukázka.

/// Tak vrchní zelený díl šatů už mám společně se zelenou kravatou doma, u bílé sukně se ještě upravuje délka podšívky. Myslím, že jsou šaty super, aspoň já z nich mám hodně dobrý pocit a to je pro mě moc důležité.

/// Ve středu jsme úspěšně napekly asi 1200 koláčků, celkem nám to šlo, začaly jsme po 7 a ve 12 už jsme byly hotové a po obědě. Ve čtvrtek jsme navezly a nanosily na jednu "hromadu" dorty, zákusky a koláčky, daly dohromady výslužky - byl toho plný byt - a postupně jsme to rozvozili.

/// Ještě jsem dnes dozdobila polštářek. Chtěla jsem na něj dát listy břečťanu, tak jsem to dodělala na poslední chvíli, aby neuvadly.