Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

zanetz1 NEAKTIVNÍ

Svatba byla 12. května 2018 Region Benešov  • 

Fotograf Zuzancze - Zuzka Diesslová - Spolupráce se Zuzkou byla výborná - s termínem svatby jsem jí otravovala pěkně dopředu a byla tak hodná, že nám vyšla vstříc, navíc to na svatbu měla pěkných 90 km a nebyl to pro ní problém :). Na svatbě krásně zapadla mezi svatebčany, všichni si jí moc chválili, včetně těch, co se normálně fotí neradi :). Ještě jednou díky, Zuzi :)!
Civilní obřad Matrika Dolní Kralovice - Také mám jen slova chvály - domluvení schůzky, vysvětlení podrobností, doladění detailů, všechno na jedničku :). V den obřadu také všechno klaplo a oddací list jsme měli připravený hned po obřadu. V pondělí jsme tak mohli s manželem vyřídit úřady a mít to z krku. Jsem moc ráda, že jsme měli štěstí na paní Peškovou, profíka na svém místě :).
Hostina Statek Blažejovice - Jakub Rožeň - Myslím, že mi nestačí slova, abych mohla zodpovědně popsat všechnu práci, podporu, kterou pro nás Jakub Rožeň měl. Dáváme jedenáct bodů z deseti a zlatého bludišťáka k tomu :). Jen díky němu jsme z příprav svatby nemuseli být nervózní, věděli jsme, že všechno klapne. A také to tak bylo. Hezčí místo pro naši svatbu bych jen těžko hledala, o kompletním servisu nemluvě. A to jídlo. Paní Rožňová je Bohyně kuchyně. Všeho bylo dost, všechno bylo výborně upravené, čerstvé. I naši kamarádi vegani si přišli na své :).
Ubytování Penzion U Kasslů, penzion Na Kopečku, Statek Blažejovice - Využili jsme téměř všechny nabízené ubytovací kapacity (bohužel s výjimkou podsadových stanů na statku - přece jen v květnu jsou noci ještě chladné), sama můžu zhodnotit ubytování přímo na statku a to bylo jednoznačně super. Čisté, příjemné. Jako nevěsta jsem měla u příprav dostatečné soukromí a zázemí i v době, kdy už byli všichni hosté na statku. V penzionech byli ubytovaní svatebčané a byli také moc spokojení - opět čisto, naprosto dostačující vybavení a za velice příjemný peníz :). Kamarádi ubytovaní na statku v chatičce se nechtěli vystěhovat, tak moc se jim tam líbilo :).
Dorty Rodinná cukrárna ve Vlašimi, Petra a Pavel Bayerovi - Jedním slovem - úžasné :). Od pana Bayera jsme měli nejen dort, ale i svatební koláčky a všem moc chutnaly. Domluva velmi příjemná, osobní schůzka a ochutnávka dortů předčila naše očekávání :). A to nemluvím o samotném dortu - nejen, že výborně vypadal, on i tak chutnal. Naprostá spokojenost :). Využili jsme možnost dopravy, dort byl přesně v dohodnutý čas na místě :).
Svatební šaty Svatební salón Maya - Praha - Další skvělá zkušenost - zkoušet šaty jsem šla s určitými obavami (nejsem zrovna šatový typ) a s nejasnou představou toho, které by mi mohly sedět. V Maye to odhadly na první dobrou a já se v prvních vyzkoušených šatech nakonec opravdu i vdala :). Výběr šatů byl bohatý, domluva na zkouškách bezproblémová. V salonu mi dámy vyšly vstříc i s termínem vyzvednutí šatů, u vrácení jsem nebyla potřeba a mohla jsem tak vyřizovat jiné věci. Z šatů a celkového přístupu salonu jsem nadšená :)!
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
zanetz1
Registrace: září 2017
Bydliště: Region Pardubice
Příspěvků: 4
Inzerátů: 0
Přátelé: 2
Po svatbě
2 1 8 dní
Po svatbě
Líbí se mi tyto fotoblogy (65)