Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Žaneta Dvořáková a Libor Kadlec   svatební album

zaneta.d  •  23 fotek  •  9. zář 2008, V Praze na Bertramce, Region Praha

Jaká byla svatba:

Náš svatební den byl prostě nádherný a nezapomenutelný ... prostě procházka růžovou zahradou ... pohádka. Ráno nám pršelo štěstí a příjezdem na obřad se obloha změnila v blankytně modrou se záplavou sluníčka.

Nádhernou květinovou výzdobu se skvělým přístupem a za senza peníze vytvořila paní Lucie Hejduková ze společnosti MANACOR květinový svět, s.r.o. z Prahy 5 – Radotína. Ještě jednou moc děkujeme i za upomínkové čokoládičky s našimi portréty zhotovené ve spolupráci se svatební agenturou PATRICIA z Prahy 9.
Nádherný účes nevěsty vytvořila slečna Veronika z kadeřnictví HANA POKORNÁ z Prahy 5 - Radotína.
Svatební šaty zapůjčilo svatební studio BRIGIT z Prahy 2 - Vinohrad.
Obřad i hostina probíhaly v krásném prostředí na Bertramce v Praze 5.
Hostina v CAFÉ BERTRAMKA byla úžasná pod vedením pana Martina Hanouska a jeho týmu, jemuž velké díky za celou organizaci a průběh svatební hostiny a rautu. Dále panu Hanouskovi děkujeme za skvělý přístup a tip na hudební doprovod po celou dobu konání rautu, který zajišťovala skupina HORVÁTH BAND z Votic.
Svatební dort, koláčky a zákusky nám vyrobila paní ŠÁRKA KRÁLOVÁ z Horních Jirčan a všichni svatební hosté se oblízli všema deseti a nic nezbylo :o).
Šperky vyrobila kamarádka ELIŠKA z Prahy.
V neposlední řadě velké poděkování webu BEREMESE, kde jsme našli mnoho rad a inspirace pro zdárný průběh našeho svatebního dne a kde je možné výsledek několikadenního snažení ukázat i těm, kteří se na svůj svatební den teprve chystají a nebo těm, kteří se chtějí podívat, jak to bylo i jinde.
Ještě jednou všem moc děkujeme :o)