coverphoto
Neaktivní

zamek7

K
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 7. bře 2014
bydlí v městě Karviná
Info o svatbe
Svatba byla 26. 7. 2014
2173
od svatby
Aktivita
9 příspěvků ve fotoblozích
27 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (7)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
svatební auto
r8-pronajem - Krásně červený sporťák - Audi R8. Pro nevěstu trochu netradiční, ale byl to můj sen. Super domluva s majitelem, férové jednání. Luxusní svezení. Kdo má rád rychlá sportovní auta, hlasitý zvuk motoru neváhejte. 100% doporučuju.
fotograf
Petra a Tomáš Kejha – Svatební a zásnubní foto - Naprostá spokojenost!!! Tomáš je skvělý fotograf, kterého focení neuvěřitelně baví a je to vidět! Jeho fotky jsou nádherné. Perfektně zachytil atmosféru celého dne. Doporučujeme!!! KRÁSNÁ PAMÁTKA A LUXUSNÍ PRÁCE!!!
make-up
Sandra Zajarošová - Ostrava - Moc děkuji Sandře za krásné líčení,které vydrželo celý den i přesto velké vedro :-) DOPORUČUJI!
kameraman
SVATEBNÍ VIDEO iVideos.cz - Staňte se hvězdou svého svatebního filmu... - Jestli se Vám líbí jejich práce a váháte....NEVÁHEJTE!!! Můžeme jen doporučit! Skvělý přístup, spousty nápadů, rychlé jednání a hlavně video ohromilo úplně všechny! Však posuďte sami! http://vimeo.com/102833728
dorty
Marlenka - Vynikající svatební dort z Marlenky. Poradili si i s minidortíky. Super komunikace!
ubytování
Zámeček Petrovice - Luxus!
hostina
Zámeček Petrovice - Nádherné místo! Vynikající jídlo, usměvavá obsluha. DOBRÁ VOLBA na svatbu! DOPORUČUJEME!
hudba
Reflex- Rock - Lepší kapelu nenajdete! Kluci mají široký repertoár. Zpívali a hráli skvěle. Nechybí jim smysl pro humor a hlavně výdrž! Všichni hosté se bavili! Doporučujeme! Kluci ještě jednou VELKÉ DÍKY za Váš suprový výkon do 5 rána! :-)!!!
hudba
Vondráček Petr - Hudba k obřadu - Pán Vondráček nám zajistil živou hudbu k obřadu, bez problémů se naučil naše oblíbené skladby. Byli jsme s ním velice spokojeni. Doporučujeme.
Žádné příspěvky