Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

zaaabka NEAKTIVNÍ

Svatba byla 28. července 2006 na zámku v Pardubicích, Region Pardubice  • 

 • byl kouzelnou pohádkou a splněným snem... ♥

  Jednu vadu však měl - nemohl bohužel trvat věčně...

  Svatba se symbolicky konala v den našeho 4letého výročí seznámení :-) ♥

  Počasí bylo přímo tropické, odpoledne nám i zapršelo štěstí ♣ v podobě osvěžujíci přeháňky.

  • Obřad se konal v romantickém prostředí Pardubického zámku, na jehož nádvoří jsme vcházeli za podmanivého zvuku fanfár. Až do této chvíle jsem svatebčany ani samotným ženichem nebyla viděna, takže měl tento okamžik neopakovatelnou atmosféru. Samotný obřad mám tak trochu v mlze... Slzičky se mi do dařilo potlačovat do chvíle, kdy přišly na řadu dojemné gratulace rodičů. Samozřejmě nechybělo tradiční házení rýže a taky vypouštění holoubků...krása! Focení bylo vzhledem k panujícím 35´C teplotám opravdu náročné, musím zde tedy poděkovat ženichovi, který byl přes své vrstvené oblečení opravdu "statečný" :-)

  • Hostina se konala v krásném prostředí restarace Na Výsluní, kde jsme se hravě vypořádali se "záludnostmi" jako zametání střepů či vzájemné krmění polévkou. O úžasnou mašličkovou výzdobu (posuďte sami...) se zde zasloužila moje mamka, které patří můj další velký dík! Jídlo bylo skutečně vynikající, nesměla samozřejme chybět klasika jako šunková rolka či knedlíčková polévka...:-) Co se týče hudby , zvolili jsem DJe a posléze i vlastní "zpěv" v podobě karaoke, opravdu skvěle jsme se při tom bavili ♪! Zábava pokračovala až do raních hodin, největší pařmeni opouštěli taneční parket až o půl páté ráno!

  Celý den byl tak úžasný, že se jeho konec nedal neobrečet... Měsíce příprav, shánění, těšení koneckonců i stresů byly najednou pryč, ale STÁLY ZA TO. Vzpomínky na pohádku, kterou jsme si prožili máme na vždy... ♥

  • Děkujeme všem, co po tento den i mimo něj stáli při nás, pomáhali nám! Vážíme si, že jste si pro nás, i přes svatbu ve včední den, dokázali zařídit čas! Zvlášť zmínit zde musím, alespoň své rodiče, kteří všechny přípravy proživali se mnou - zvláště pak mamku, která mi byla skvělým poradcem a "hlavní dekoratérkou", manželovy rodiče kteří propůjčili svůj domeček pro den D, Silvii a Terezce, které nám pomohly tu spoustů lidí zvládnout. Mojí "asistence" pro svatební ráno Kristince, která mi dodávala klid a pohodu v době hektických příprav. A samozřejmě manžílkovi, který "za to všechno může" a díky kterému jsem si měla možnost tu nádheru prožít ♥ !

  body{cursor:url("http://media.bigoo.ws/content/cursor/animated/animated_13.ani") ;}

  A takhle náš svatební den už vypadal...

  ♥♥♥ LUCKA & MÍRA 28.7.2006 ♥♥♥
♥ Lucka Ryšánová a Míra Jonáš ♥ - 28. července 2006 - na zámku v Pardubicích, Region Pardubice - 37 fotek
Tento fotoblog je zatím prázdný.
zaaabka
♥ Lucka Ryšánová Míra Jonáš ♥
Registrace: srpen 2006
Příspěvků: 50
Inzerátů: 0
O mně: Zvířata jsou mí přátelé a já své přátele nejím. <br> (G. B. Shaw)
Přátelé: 0