coverphoto
Neaktivní

xxliduska

Lidka
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 27. úno 2007
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 13. 8. 2016
1656
dní po svatbě
Aktivita
54 příspěvků ve fotoblozích
46 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Skupiny
PrahaSrpen 2016Věnuji
Sledované fotoblogy (15)
Kolekce
  • Co se mi líbí :)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +46
Svatební album
Lidka a Jakub
13. 8. 2016 Praha | 50 fotek
ženichův oblek
Bandi Praha
Skvěle padnoucí oblek (cena 7999,- Kč) v ceně s úpravou saka na míru. Přišli jsme jen omrknout a odešli jsme se zaplaceným oblekem a při jeho vyzvedávání jsme ještě dokoupili košili :-) Velice příjemná obsluha, která ví, co dělá.
svatební prsteny
ručně kované šperky z chirurgické a damascénské oceli
Pan Kubíček nám udělal prsteny přímo podle přání a na míru. Veliká spokojenost. Moc doporučujeme. Osobní, přátelský přístup a neskutečná šikovnost. :-) Děkujeme !
šperky
Fler.cz - paintart
Paní vytvořila šperky podle fotky mých šatů tak, aby ladily, a podle mého přání. Během týdne měla hotovou sadu: náušnice, náhrdelník, náramek, korunka a květ do vlasů. Velké díky paní Radce za její neuvěřitelně šikovné ruce.
květiny
Květinářství Flora, Bělohorská, Břevnov
Paní Dvořáková (majitelka) je velice příjemná. Kytičku pro mě i maminky uvázala přesně podle mého přání a přes smsky komunikovala a posílala návrhy na květy, které by mohly v kytici být. Úžasný přístup a z kytice byli všichni strašně nadšení. Ale já absolutně nejvíc. Za kytici pro nevěstu, korsáž pro ženicha a 3 kytice pro maminky: 2000,- Kč. Bomba po všech stránkách.
svatební oznámení
www.fotodoma.cz (Goldpress)
Vynikající komunikace, velmi vstřícné jednání, bleskové dodání a výborná kvalita. Realita byla mnohem lepší, než na ukázkách na webu. Moc doporučujeme :-)
ubytování
Pension Union, Slaný
Ubytování pro svatebčany. 2lůžkový pokoj za 1000,- / noc, 3lůžkový 1500,-/noc. Kousek od místa hostiny. Nádherné zrekonstruované prostředí. Všichni byli spokojení,
ubytování
Antošova krčma, Slaný
Přímo v restauraci (v patře nad ní) jsou dva luxusní apartmány. V prvním patře 1800,- za noc, v druhém novomanželské za 1200,- za noc. Paní majitelka je strašně hodná. V den naší svatby odjížděli na dovolenou, takže nám klíčky předali již v pátek, s tím, že v neděli si můžeme odjet kdy budeme chtít, klidně až večer, abychom si to užili. Úžasné prostředí a úžasní lidé. :-)
hostina
Antošova krčma, Slaný
Luxusní jídlo, strašně příjemná a profesionální obsluha. Ve všem vyšli vstříc a dokázali všechno zorganizovat tak, že jsme se cítili jako doma. Navíc kuchařem je majitel krčmy a jeho jídlo je nebeské, nemluvě o fantastickém pivě. Budeme se tam vracet :-)
Žádné příspěvky