Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

xwiez00 Neaktivní

Svatba byla 30. srpna 2014 Praha - Horní Počernice, Region Praha  • 

Fotograf Lenka Seďová, Litoměřická 70/59, 418 01 Bílina-Teplické Předměstí Mobil: +420 777 823 863 , http://www.lenkasedovaphoto.webnod - Na Lenku jsem narazila díky doporučení od známého. Je velmi milá, nápaditá. Je znát, už má dostatek zkušeností a fotky od ní jsou moc hezké.
Civilní obřad Hotel Čertousy - Obřad proběhl v zahradě (v altánku) hotelu Čerousy v Horních Počernicích. Čertousy jsme si vybrali hlavně pro to, že je možné uspořádat u nich jak obřad, tak hostinu. Vše je na jednom místě, nemusí se nikam přejíždět. Také je znát, že s pořádáním svateb mají bohaté zkušenosti, protože všechno bylo profesiálně připravené a zorganizované. O nic jsem se nemusela starat. Zajistili úplně vše - oddávajícího, výzdobu místa i usazení hostů.
Hostina Hotel Čertousy - Hostinu jsme měli ve Vinném sklípků, prostory jsou moc pěkné a je tam i stylové vybavené. Vhodnější je to, ale pro menší svatby jako byla ta naše (max. 30 hostů). Oběd jsme měli formou rautu, stejně tak večerní občerstvení. Jídlo bylo vynikající, všichni hosté ho moc chválili. K tomu se pilo nabízené sudové víno, které bylo také moc dobré. Obsluha se o nás perfektně starala. Dokonce nám udělali i výzdobu, jenom jsem jim dodala organzu, květiny, sdělila svoji představu a o zbytek se postarali oni.
Svatební oznámení Domácí, samovýroba - Vytištěno v tiskárně Digitisk v Karlíně, ale moc spojená jsem nebyla.
Dorty Vendula Mesnerová - Dortíky od Vendulky (http://www.edortiky.cz/) - Dort byl jeden z vrcholů dne. Opravdu výtečný. Měli jsme dvoupatrový - vrchní patro: tmavý korpus, banány, banánový krém na střídačku s pařížskou šlehačkou. Spodní patro: světlý korpus, mascarpone se šlehačkou a malinami.
Koláče Domácí, samovýroba
Svatební šaty Ever Pretty - Objednala jsem si šaty z obchodu Ever Pretty Česká republika. Dodací lhůta asi 10 dní (šaty jsou z USA). Následně se dá zboží vyzkoušet v jejich kamenném obchodě v Praze kousek od Karlova náměstí a teprve potom se musí zaplatit. Určitě doporučuji mkrnout na jejich facebook. Je tam spousta krásných modelů.
Ženichův oblek Pietro Filipi - Černý Most
Make-up Linda Schenková - Paní Schenková líčí i češe. Z účesu i líčení jsem byla opravdu nadšená. A moc doporučuji.
Svatební prsteny Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny.
Květiny Květinka Anna, Kryry - Hezky uvázané, byla jsem moc spojená.
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
xwiez00
Z P
Registrace: duben 2014
Příspěvků: 2
Inzerátů: 0
Přátelé: 0
Líbí se mi tyto fotoblogy (1)