O ruku jsem byla požádána v den našeho výročí. Nejprve jsme šli na večeři, potom do opery a večer jsem dostala ohromnou kytici a maličkou krabičku s milým překvapením. Neměla jsem ani ponětí, že se bude něco takového dít:-) Každopádně jsem byla šťastná. Nyní už začínáme s přípravami: máme třeba už termín 8. 8. 2009 - nebyl to záměr,ale skoro "nutnost". Nechtěla bych jeden týden promoci a další týden svatbu... Nyní nám už chybí jen vybrat prstýnky a dort. Joo, a málem bych zapomněla ještě oblek pro pana ženicha. Jinak už vše máme zařízené :-)
Prstýnky se nám už vyrábí. Necháváme si je dělat na zakázku. Za chvíli bychom už měli jít na první zkoušku. To samé platí o šatech, ty se šijí už od února. První zkouška by měla být, co nevidět. 29. 4. jsme u Blažka zakoupili krásný oblek pro ženicha...
18. 5. koupili jsme krásnou košili u Pietra Filipi, povedlo se nám sehnat 100% bavlnu přesně v barvě mých šatů. K tomu jsem mužovi koupila nádhernou hedvábnou kravatu. Takže to bude tón s tónu. Vestičky jsme nakonec zavrhli - nelíbily se nám žádné.
28. 5. porběhla první zkouška snubáků, ještě před tím, než bude můj osazen briliantem. Vypadaly nádherně.
2. 6. se chystám na první zkoušku svých šatiček, už jsou ušité. Zkouška proběhla, vše bylo OK. Za 14 dní si šatičky dovezu domů. Vypadají fakt moc pěkně.
Už mám objednané potahy na židle, krabičky na výslužky, ozdobné ubrousky do krabiček, mašličky a jiný blbosti. Dneska jsem si taky objenala závoj (3. 6.), tak bude snad dle mých představ - 2,5 m a pěkně bohatý... Už se těším, co na to vše řekne můj Pan Božský. Šaty ani nic dalšího zatím neviděl :-)
Dnes (24. 6.) jsem si byla vyzvednout své šatičky. Až přijedu k rodičům, kde je mám uložené, tak to nafotím. Koukám, že jsem nenapsala, že už máme doma prstýnky... Jsou vážně k sežrání :-)
Miláček mi minulý týden koupil popůlnoční šaty. Byli jsme je vybirat spolu... Pořídili jsme na Andělu.