Doporučujeme: Modrykonik.cz Modrastrecha.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Jana Blümlová a Martin Blüml   svatební album

xfodorka  •  29 fotek  •  23. dub 2010, v Havířově, Region Karviná

Jaká byla svatba:

Vše bylo naprosto super, dopoledne trochu zmatek, ale nakonec to dobře dopadlo a jsme šťastně svoji.........a pokud neumřeli jsou šťastni až dodnes.....jako v pohádce..... :)

Svatební šaty - salon Ing. Šárky Agacové uprostřed Bludovického kopce doprava - skvělý přístup, cokoliv bylo možné a všechno se dá jakkoliv vyřešit ke spokojenosti zákazníka, paní Střelecká, která v salónu obsluhuje byla vždy příjemná a prostě dokonalá. Návštěvy tohoto salónu pro mě byly vždy uklidňující v té spoustě spěchu před svatbou prostě relax...
Restaurace Na Záguří - Nejlepší volba ze všech, perfektní obsluha, vynikající příprava a co je velmi důležité........skvělé jídlo, všichni si pochvalovali a mlaskali nad dobrůtkami, které pro nás mistr kuchař připravil. Prostě super, myslím, že lepší restauraci bychom tady nenašli...
Kytice Květinářství p.Kwaczkové Frýdek-Místek - ulici dodám později....kytice byla prostě úchvatná a naprosto přesně podle mých představ, jakkoliv jsem si vymýšlela, tak jsem se vždy setkala s pozitivní reakcí.
Oblek ženich - prodejna Ferrat Havířov
Fotografka - Monika Novotná Ostrava - skvělý přístup, uvolněná atmosféra, focení bylo jedna velká sranda... :D prostě byla super a nafotila nám cokoliv jsme si vymylseli.