Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

xbrnanda Neaktivní

Svatba byla 30. července 2011 Hotel Fontána - brněnská přehrada, Region Brno  • 

 • Místo: hotel Fontána - naproto úžasný místo, které všem doporučuji. Obřad jsme měli na zahradě a hostinu v restauraci (tak 50 m od zahrady), takže naprostý ideál. Všem se zde moc líbilo, bylo zde maximální vyžití (kulečník, hřiště pro děcka, velká terasa, kuželky).

  Kosmetička: Simona Šaurová - nádherné nalíčení, naprostá spokojenost. Doporučuji

  Kadeřnice: Silver studio, Smetanova 5, paní Štukavcová - profesionálka, krásnej účes za dobrý peníze. Dá si na účesu záležet a vše s vámi konzultuje, aby to bylo k vaší naprosté spokojenosti. Doporučuji

  Fotograf: Martin Hlaváč - krásný fotky, pohodové focení, profesionální přístup. Doporučuji

  Cukroví, dort: Petra Ondrová, Brno, Bolzanova, Černá Pole, výborné cukroví a krásný dort přesně takový jak jsem to paní popsala. Trefila se do barvy i vzhledy uplně přesně. A to jsme komunikovali jen přes mail. Opět doporučuji.

  Květiny - Květinářství Smile, Brno-Bystrc - kytka pěkná, ale překročili rozpočet o 400 Kč. Očekávala bych více.

  Oddávající - paní farářka Martina Kadlecová - moc příjemná paní s krásných projevem při obřadu a moc pěkným vlastním obsahem řeči. Doporučuji

  Jak jste si všimli, tak všechny dodavatele Vám doporučuji, se všema jsem byla moc spokojená.

  Přesto že nám celý obřad propršel, tak to byl ten nejůžasnější den na světe. Jak se říká, že je to den nevěsty a ženicha, tak je to naprostá pravda, všechno se točí kolem vás, vy jste tam ti nejkrásnější a nejobletovanější. Tolik pochval co jsem dostala ve svatební den, jsem nedostala za celý život. Byl to moc příjemný pocit. A bezvadně jsme si to užili.
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
xbrnanda
Lenka - 34 r. Honza - 39 r.
Registrace: říjen 2010
Bydliště: Region Brno
Příspěvků: 76
Inzerátů: 0
Přátelé: 2