Doporučujeme: Modrykonik.cz Modrastrecha.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Jana a Luboš   svatební album

xantra  •  50 fotek  •  10. zář 2010, v Brně hotel Myslivna, Region Brno

Jaká byla svatba:

Jedním slovem: DOKONALÉ!!!!

Kompletní výzdoba exteriéru i interiéru: Svatbadekot.... Všem doporučuji!!!
Výzdobu si vzaly na starost 2 skvělé osoby.Moje kamarádka Danča a její sestra Alena Putnová. Slovy nejde vyjádřit jak jsem jim vděčná za jejich překrásnou práci na mé svatbě.Postarali se o kompletní výzdobu i chod celého obřadu. Mnoho hostů za mnou chodilo že hezčí výzdobu na svatbě neviděli:). Obě jsou velice kreativní a úžasné viz foto, které mluví za vše. Jejich práce byla i vymyšlení a vyrobení mé výzdoby na auto. Všem nevěstám doporučuji spolupráci s obchodem Svatbadekor, budete spokojeni jako MY.
Šaty nevěsta: Madora- Mikulov. Šaty byly šité na míru nic nebylo problém a ušijí je do měsíce. Dodávají šaty do salónů po celé republice.
Fotografka: Lucie Bouzková- moc příjemná a sympatická.Výborně se s ní fotilo.
Prstýnky:Jiří Stacke Brno-Bystrc-doporučuji. Zvlášť pokud máte svoje zlato prstýnky vyjdou hodně levně(platíte jen práci oproti panu Kouřilovi, kde nám odečetli z ceny prstýnků zlato za výkupní cenu což bylo asi 250za gram a sleva 2500) Hrůza-pan Kouřil-NE!!!
Účes- Kristýna Bartlová - super práce slečny kadeřnice. Účes vydržel vše i moje taneční dovádění:)
Líčení- Pavla Přichystalová- velká spokojenost (líčení vydrželo i obřad v 35 stupních)
Nehty- skvělá kamarádka Danča Kašparová
Cukroví - Diam Brno(objednáno ve výrobně, v cukrárně jsou dražší ceny) Super!!!Dorty byly nádherné i všechny zákusky výborné.
DJ - DJ MLN - fajn kluk vřele doporučuji
Hostina + obřad - hotel Myslivna. V hotelu se vše zdálo být bezchybné. Obsluha během hostiny úžasná, kuchyně báječná, výhled super, prostředí super, jen provozní vyměnit!!! Laksní přístup(p. Krátké) při zařizování mělo za následek, že jsme o půl 4 v noci zjistili na recepci, že zamluvený svatební apartmán zamluvený není a ani žádný jiný pokoj není volný a my museli volat odvoz domů, abychom kde měli složit hlavu v náš svatební den:((( Nikomu bych nepřálo to zklamání jaké jsme zažili my. Též další den se druhý pan provozní nevyznamenal, když jsme přijeli zaplatit útratu a vyzvednout si ozdoby- byl bratr svědkem poškození naší ozdoby. Při sundávání (strhávání) výzdoby ze svatebního oblouku nám je poškodil a beze slova strčil k ostatním našim výzdobám. Doporučila bych jen pokud se vymění vedení. Škoda prostředí je krásné!

Děkujeme rodičům i kamarádům, že byli v tento den s námi.

my dva
My dva
výzdoba
1Výzdoba
náš dortík
Náš dortík
...ani se mě ho nechtělo krájet jak byl krásnej
...ani se mě ho nechtělo krájet jak byl krásnej
prstýnky
Prstýnky
ještě svobodná
Ještě svobodná
už né svobodná,ale Svobodová:)
Už né svobodná,ale Svobodová:)
moje kouzelnice
Moje kouzelnice
skvělé kamarádky
Skvělé kamarádky
No není to nádhera?!
No není to nádhera?!
Moje svatební autíčko
Moje svatební autíčko