Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Vladana Jirků a Milan Jurčík   svatební album

vladys  •  50 fotek  •  23. srp 2006, na radnici v Napajedlích, Region Zlín

Jaká byla svatba:

I když byly téměř tropické teploty, vše proběhlo dokonale. Moc jsem si to v roli nevěsty užívala. Ráno nebyly žádné nervy, přípravy jsme krásně zvládli. Kolem 11.30 hod. se dostavil ženich s jeho částí rodiny a v 11.45 mě vyzvedla před domem rodičů limuzína. Před 12 hod. jsme vyrazili a právě když jsem vystupovala z auta před radnici, začaly zvony odbíjet poledne. Obřad se nesl ve znamení dobré nálady. Polibek jsme opakovali čtyřikrát, protože fotograf ho nestihl zachytit. Skoro pořád jsme se smáli. Potom jsme se jeli se ženichem vyfotit do zámeckého parku v Napajedlích, mezitím se ostatní přesunuli do Zlína do Zámecké restaurace, kde se konala hostina. Vše bylo nachystáno, jídlo bylo skvělé. Měli jsme k dispozici i velkou část "zahrádky", kde jsem v podstatě strávila s našimi známými skoro celou svatební hositnu. No a kolem 2 hod. ranní bylo po všem. Jak píše většina nevěst - hrozně rychle to uteklo. A hned po svatbě jsme jeli na svatební cestu na Bali.

svatební šaty salon Lotus, Uh. Hradiště - naprosto skvělý přístup, originální svatební šaty, nebyl problém mi je upravit na míru, doplňky, příznivá cena, nic nebyl problém
ženichův oblek salon Svatka, Uh. Hradiště - přesný opak, nepříjemná, neochotná obsluha, problém byl téměř se vším, ale nakonec jsme to společnými silami zvládli
účes - salon Linda, Libuše Skácelová, Napajedla
líčení - paní Hrabcová, Napajedla, s mou nekvalitní pletí udělala zázrak
oficiálhí foto - Petr Zemlák
kompletní květinová výzdoba Orchidea, Zlín - super cena, velmi profesionální, čerstvě dělané kytky, výzdoba svatební tabule - velmi dporučuji.
limuzína - p. Slezáček, Zlín (sehnali jsme ji ve středu před svatbou, byli jsme náhradníci a ti co ji měli mít, zrušili svatbu)

...vzhůru do šatů...
...vzhůru do šatů...
přichystaná pro ženicha
1Přichystaná pro ženicha
pohled shora
Pohled shora
a ještě pusu
A ještě pusu
...a je to
...a je to
4
s rýží jsme nepočítali
S rýží jsme nepočítali
s mými rodiči
S mými rodiči
vezeme se na focení
Vezeme se na focení
s družičkou
S družičkou
tady byla hostina
Tady byla hostina
svatební tabule
Svatební tabule
výborný dort
Výborný dort
a něco pro pány
A něco pro pány
náš hotýlek
Náš hotýlek
moře
Moře
rýžová pole
Rýžová pole