Free Music

Budeme se brát 6. října 2007 v kostele v moc krásné vesničce (moje rodná :)) nedaleko Zlína.
Šaty mám půjčené od Svozílků ze Sadové (byla tam jedna moooc fajn slečna), bohužel jsem si však s sebou nevzala foťák, takže tam asi půjdu podruhé a nechám se vyfotit, ať z toho taky něco máte :).
Česat mě bude slečna Věrka Skopálková (H-style), byla jsem už i na zkoušce, pěkné :):):). Botičky mám od španělské firmy Menbur - moooc krásné. Kdyby se někomu líbily, budu je pak prodávat (vel. 38).
Tak zbývá 14 dnů a my už máme téměř vše zařízené. Prstýnky jsou doma - moc se mi líbí, dlouho jsme taky vybírali. Cukroví, hudba, kameraman i fotograf je domluveno. Týden před svatbou nás čeká poslední ponaučení u pana faráře, resp. budeme si říkat průběh mše a co máme dělat :). Jinak pan farář byl suprovní!
Teď zbývá dodělat jmenovky, zasedací pořádek. Pak týden před svatbou si udělám "zkrášlovací kolečko" po kosmetičce, kadeřnici, mani- a pedikúra, masáž... No na to se vyloženě těším. Mezi tím však ještě budu obvolávat všechny služby, zda vše platí, jak jsme se domluvili. No a pak už budu paní :).