Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Jirka a Verča Rajtárovi   svatební album

verunecka.h  •  1 fotka  •  15. čer 2009

Jaká byla svatba:

http://rajtarovi.rajce.idnes.cz/ - více foteček

Krásný, pohádkový, úžasný, úchvatný, nepopsatelný, luxusní, veselý, zábavný, myslím, že to ani nelze popsat. Vše se vyvedlo, tak jak mělo. A já děkuji svému manželovi, že ten předsvatební blázinec se mnou vydržel. A taky díky rodičům, svědkům, babičkám a dědům, Šímovi, tetám a strejdům, bratrancům a sestřenicím, kamarádům, no zkrátka všem, kdo byli v tenhle nádherný den s námi.

Šaty nevěsta - vlastní, spokojenost největší, vydržela jsem v nich až do rána :)
Prstýnky - eshop marre.cz, jednoznačná spokojenost, parádní cena
Kytička, korsáž, výzdoba stolů - Květinka M. Kudláčková, Králíky, můžu pouze doporučit
Hl. dorty - teta, ukázala jsem obrázek v časopise a podle předlohy je zvládla na 1*, je moc šikovná
Cukroví - tety, zbytek objednán - krásný, výborný
Hudba - Protector - parádní cena, hráli úžasně, není co vytknout, doporučujeme
Hostina - Školní jídelna Králíky, p. Večeř - skvělý servis, profesionální přístup a jednoznačně příjemně překvapující cena :)
Výzdoba aut ženicha a nevěsty a výroba vývazků - teta Eva, moc šikovná, jen škoda, že ji nepřesvědčíme, aby toho pořádně využila :)
Obřad - králický p. farář - výbornej člověk, díky němu to proběhlo tak krásně a pohodově, jak mělo, a tím nemyslím jen obřad, ale celou přípravu

Ještě bych chtěla podotknout, že celý obřad proběhl bez komplikací, byl moc nádherný a oba jsme si ho užili. Jen nás hodně mrzí, že najatý kameraman, který si chtěl postavit kameru na stativ a tou zabírat nás a druhou kamerou rodiče, atd, a fotografka, byli z místa posláni pryč paní, která se o kostel stará, přestože jsme to předem s p. farářem probírali a s ním se na tom dohodli. Mrzí mě to, protože nejdůležitější část obřadu není zadokumentovaná. Já u toho nebyla, když je vyhodila a oni nevěděli, že my to máme domluveno. Tak jen varování pro ostatní, pokud se tu někdo takový najde a bude mít svatbu na stejném místě.

Dodatečně ještě veliká spokojenost s kameramanem, nádherný video.

Novomanželé Rajtárovi :)
Novomanželé Rajtárovi :)