Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Veronika Sabóová a Filip Limml   svatební album

veru18  •  50 fotek  •  29. črc 2008, v Rychnově nad Kněžnou

Jaká byla svatba:

Náš svatební den byl hoooodně veselý. Nervozitu střídal smích, kterého tam naštěstí bylo nejvíce. Po obřadu a focení se jelo na hostinu - na mysliveckou chatu v Javornici, kde se pilo, hodovalo, tančilo a řádilo až do svítání a s východem slunce jsme odjížděli do hotelu na svou první novomanželskou noc...happy end :-)

Půjčovna svatebních šatů Eva Říčařová Rychnov nad Kněžnou - naprostá spokojenost jak s oblečením tak s ochotou a vstřícností paní Říčařové.
Cukrárna Picollo Kostelec nad Orlicí - dort byl nádherně nazdobený, přesně podle instrukcí a chuťově - tak jako dort, no :-)
DJ Pavel z Hradce Králového - vřele doporučuji, ten neměl chybu. Zahrál úplně vše, zajistil i osvětlení, byl velmi milý, vyšel všemu vstříc a vydržel s námi až do rána :-) Děkujeme.
Petr Šeda - grilování kýty - naprostá lahůdka, všichni byli spokojení a moc nám chutnalo. Děkujeme.
Oběd a raut - Eva Tuharská a její kolektiv kuchařek, Rokytnice - tak takovou svíčkovou jsem ještě nejedla a delikatesy na rautu - no paráda. Děkujeme.
Řidič - Pepa, díky Pepku.
Foto 1 - kamarádka Barbora Tupcová - Baruš, mockrát díky, už se těším na album, byla jsi skvělá.
Foto 2 - švagr Boban - Bobi, super fotky, díky za tvou pohotovost :-))
Obsluha - kamarádka Jana Moučková - Janička dostala náročný úkol, který zvládla naprosto bravůrně, ještě jednou, Jani díky :-))
Vision kadeřnický salón, Romana Býčková - šikovná slečna kadeřnice, účes vydržel, děkuji.
A samozřejmě bychom chtěli poděkovat všem, kteří se na přípravě naší svatby podíleli i jinak - Bára, rodiče, ségra s bráchou a všem ostatním svatebčanům, za to, že vytvářeli tak skvělou atmosféru :-)

Uf, dopadlo to.
Uf, dopadlo to.
Asi si oddychnul.
Asi si oddychnul.
...a konec.
...a konec.
To jsem se ale unavila, unavila...
To jsem se ale unavila, unavila...