11. 1. 2008 jsem byla požádána o ruku, minulý rok jsme začli plánovat a teď to konečně začíná vypadat reálně - po dvou týdnech v Čechách, dva týdny plné zařizování, lítání a placení :o)
11. 9. 2010 je náš den D, místem bude Litomyšlský zámek, audienční sál.
Na matrice všechno zařízeno, na zámku zaplaceno, prstýnky už taky máme, oblek koupený u Blažka (ve slevě a je krásnej!), Tomovy botky od Bati.
Moje šaty zamluvené ve svatebním salónu Darea v Hlinsku, paní velice ochotná a trpělivá. Zkoušela jsem šaty i v Poličce - děs běs, šaty ani nedokázali pořádně zašněrovat, Litomyšli - taky to stálo za nic, Chrudimi - šaty krásné, ale neseděly, slečna trpělivá, ale pořádně mi šaty nezašněrovala se slovy že až se to pořádně zaváže tak to bude sedět, navíc mi nedovolila fotit zkoušené modely.
Oznámení zadáno ve svatebním salónu v Poličce, šaty neměli hezké ale oznámení největší výběr.
Hostina domluvena na Kozlově, Chata Maxe Švabinského, vyšli nám maximálně vstříc a udělají vše aby to bylo tak jak my chceme.
Zbytek se bude dozařizovat postupně, přes rodiče, nebo z Irska po telefonu a emailu :o)
Fotograf bude František Renza z Litomyšle, budeme mít dva fotografy, druhý je Ondřej Getzel ze Svitav, oba mají krásné fotečky, pan fotograf má stejnou představu jako já a nebude pro něj problém se přizpůsobit mé představě.
Svatební koláčky nám bude péct paní Vodehnalová z Dolního Újezda, koláčky vyhlášené široko daleko :o)
26. 4. 2010 mi do Irska dorazily naše svatební oznámení - jsou krásnější než jsem si doufala představit!
30. 4. 2010 objednány moje svatební botky ve svatebním salónu Virginija bridals v Limericku, dorazit by měly za 3 týdny, jsem strašně zvědavá a natěšená...bodejť by ne, byly taky pěkně drahý!! :o)
10. 6. 2010 konečně jsem si byla vyzvednout svoje botičky...jsou prostě úžasný!! už v nich doma pilně pochoduju abych si je rozšlápla.
Teď už jenom doobjednat bižu a závoj a pak už jen čekat...3 měsíce!!!
17. 7. 2010 Bižu, závoj, pompadurka a korunka dorazily, teď mi už zbývá jenom koupit punčošky a je to vše..
20. 7. dorazila moje korunka do Irska, zbytek zůstal doma v Čechách, já jen byla zvědavá jak ta korunka bude vypadat a je prostě úžasná..
Ten samý den jsem od přítele dostala prstýnek, prej že zásnuby byly už tak dávno, tak jestli si ho chci pořád vzít :o)))
13. 8. 2010 - v uběhlém týdnu se to konečně trošku pohnulo, maminka zařídila potahy na židle, už jsou objednány koláčky, cukroví, slané pečivo i dort, taky si dala konečně šít šaty, tak už se to rýsuje..já dolaďuju poslední věci, koupila jsem si samodržící punčošky, spodní prádélko a teď už shánim jenom krajkové bolerko...
Holky z práce my chystají rozlučku se svobodou, pořád okolo mě běhají a špitají, začínám mít obavy, co chystaj :o)
Taky chystá moje rozlučka se svobodou číslo dvě, tentokrát v Čechách, jelikož tam nejsem, tak nemůžu ani vyzvědět, co se bude dít :o)
Výslužky rozdaný, 15 kg koláčků je fuč :o) Bolérko mám, ale neuvědomila jsem si že ivory není čistě bílá barva, takže se s tim teďka pokoušim něco dělat. Cukroví objednaný, dort též, zkouška účesu a líčení taky. Restaurace domluvená a potvrzená na počet lidí.
Nervozita stoupá :o/

Prosím NEKOPÍROVAT fotky kde jsem já v šatech...díky!