Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

veroussek NEAKTIVNÍ

Svatba byla 11. září 2010 na zámku v Litomyšli, Region Svitavy  • 

 • Náš den byl ještě krásnější než jsme si mohli představit, jen že to tak strašně rychle uteklo!!!

  Sice jsem už od 6 moc nespala, ale nějak jsem nebyla moc nervózní, ráno jsme si s mamkou uvařily kafe a v klidu se nasnídaly. Mamka pak frčela ke kadeřnici, než jsem se naděla, tak byla zpět a byla jsem na řadě já. Dvě hodiny utekly jako voda a už mě přišel do kadeřnictví navštívit kameraman (trošku nečekaně) a jela jsem domů. Doma opět celkem klídek a pohoda. Jenže pak to začalo, mamka s bráchou jeli pro babičku a když jsem ji viděla, když přijeli, tak mi bylo jasný, že je to blbý. Naše babi s Alzheimerovou nemocí..mysleli jsme že to zvládne, ale byla úplně mimo a mamka z toho byla úplně na nervy. Ještě v půl 12 tu lítala neoblečená a nenamalovaná, do té doby pořád lítala okolo babi a snažila se jí trošku dát dohromady. Mezitím se začali sjíždět hosté, byl tu celkem dost velkej ruch. Holky my šly pomoct obléct šaty, to byla teda bojová akce. Paní v salónu zašněrovala šaty asi za dvě minuty, moje kámošky to šněrovaly půl hodiny a stejně jim to pořád nešlo :o) Nakonec to ale nějak zvládly a já už čekala na ženicha, až si mě přijde vyzvednout. Z dola se pořád ozýval smích a všeobecný halas, já seděla na posteli a pořád mi to nějak nechtělo dojít, že se fakt vdávám!!! Potom jsme sešli dolů a jen co jsem se jakž takž přivítala se všemi, tak mě volají ven na ulici. Tam stojí americký Cadillac nazdobený na svatbu, no úžasný překvapení od rodičů. Neměla jsem ani tuchy že se na mě něco takovýcho chystá a tak mě to dojalo, že jsem začala brečet. Sice jsem přes slzy neviděla ale hned jsem to musela okouknout. Úžasný auto!
  Pak už to frčelo jak na drátku, strašně rychle to uteklo! Odjezd na obřad, chvíle čekání než se všichni usadí a jako ve snu jsem si to kráčela s taťkou k oltáři. Pořád jsem měla pocit že se jako musí něco stát, asi jsem čekala, že zahřmí nebo co :o) Proslov pana oddávajícího byl hezký, ale nepamatuju si jediný slovo, čekám na dvd, abych si to připomenula :o) Focení v zámku bylo super, moc jsme si to užívali a to i přes to, že Tomáš focení moc nemusí.
  Odjezd na Kozlov, myslím, že tam všichni ocenili jak jsme si mákli při výzdobě srubu. Oběd byl vynikající, stejně tak i proslov taťky a jeho nápad s představením obou rodin. Sice si myslim, že na konci v tom měl každej stejně guláš, ale aspoň byla sranda. A pak už se jen tančilo, jedlo a pilo až do brzkých ranních hodin. Někteří, pravda, odpadli dřív, ale s tím se počítalo :o)

  Jsou maličkosti, které bych udělala teď už jinak, ale celkově musím říct, že se nám náš den vydařil víc než jsme si mohli přát...
  Musím moc poděkovat svým rodičům, kteří při mě stojí vždycky a za všech podmínek a nejinak tomu bylo i teď. Bez nich by žádná svatba nebyla, protože bych sama tak velkou akci ze zahraničí zařídit nemohla. Patří jim ten nejsrdečnější dík.
  Potom samozřejmě také děkuji všem, kteří s námi ten náš velký den přijeli strávit, i z velké dálky, moc si toho vážíme a jsme vděční, že okolo sebe máme samý milý lidičky.
  Všichni nám přáli ať nám to vydrží celý život, to je i přání naše a budeme dělat vše pro to, aby to tak bylo!
Veronika Musilová a Tomáš Křivánek - 11. září 2010 - na zámku v Litomyšli, Region Svitavy - 54 fotek
veroussek
Veronika Tomáš Křivánek
Registrace: leden 2010
Bydliště: Irsko
Příspěvků: 243
Inzerátů: 0
Přátelé: 25