coverphoto
Neaktivní

veroushek

Veronika Mutlová  /  29 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
S manželem jsme svoji od září 2014 a miminku jsme nechávali volný průběh. Nakonec se mi podařilo otěhotnět téměř po půl roce. Těšíme se z každého vyšetření a pokroku... Děti bychom chtěli tak 3 až 4 a rádi bychom je měli brzy po sobě. Tak jsme zvědaví, jak to bude dál:-)Jsem křesťanka. Mám za to, že jsem přátelská a upřímná. Miluju přírodu, když je uklizeno, aromatické olejíčky z knížek Malého Prince a Bibli a z filmů romantická dramata.Nesnáším pomalý věci :-D a když prší.To je snad vše omě :-D
zaregistrovala se 15. bře 2014
bydlí v městě Brno
Info o svatbe
Svatba byla 6. 9. 2014
2161
dní po svatbě
Aktivita
38 příspěvků ve fotoblozích
6 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (89)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +75
Svatební album
Veronika Hlávková a Jan Mutl
6. 9. 2014 Břeclav | 79 fotek
výzdoba
já sama + kamarádky družičky
účes
kadeřnice Denisa z kadeřnictví - http://www.salonbz.cz/profil_spinarova.html , tato kadeřnicde mi uplně padla do noty, jsem s ní na maximum spokojená :-)
make-up
Veronika Musilová - strašně fajn ženská, co mi pořád opakovala, že ze mě udělá filmovou hvězdu, díky ní jsem se tak i cítila :-)
obuv
já Kitten, ženich Bandi
doplňky ženicha
design empathy - na zakázku, paráda :-)
ženichův oblek
Atelier Mahdall Brno + Bandi Brno - košili jsme si nechali šít na zakázku, seděla na tělo, pěkná slimfitka :-)
podvazek pro nevěstu
doplňky nevěsty
svatební šaty
Svatební salon EL - na šaty jsem si vyslechla pěkný ohlas, pořád mi je někdo chválil a já jsem se v nich cítila taky skvěle :-) http://www.salonel.cz/cz/svatebni-saty
víno
můj nevlastní děda Mirek Stárek ze Strachotína - všichni to víno vyslopali a to bylo 20l červenýho a 20l bílýho, všichni co znám si berou od něj vína na svatbu, vřele doporučuju
koláče
babička a mamčina známá - cukrářka Blanka z Popic + něco paní MArcinčáková - jako babička, její švagrová, mamka , teta- jsou borky sešly se a pekly a pekly a ta paní Blanka, cukroví nejim, ale její se nedá odmítnout
dorty
vlastně ani nevím, mám to přes paní Marcinčákovou - v životě jsem nejedla chutnější dort a to dorty nejím!! A jak vypadal krááááááásně!!! Vůbec jsem ho nechtěla rozřezat :))
instrukce pro svatebčany
já sama!! - s Boží pomocí jsem to zvládla všechno zorganizovat. Hodně jsem se za tento den modlila a vyšlo to krásně. Takže Jemu dík!
svatební oznámení
Tomáš Lanča - neskutečně milý, šikovný a ochotný člověk, co nám oznámení dělal na míru :-)
svatební auto
autíčka od kamarádky - kamarádka sežene díky svým kontaktům naprosto vše!! Jestli hledáte naprosto šikovného člověka ( manažera, co dokáže naprosto všechno , tak je to Maruška Kalužová)
ubytování
hotel Maroli - už jsem se tu rozepisovala, všechno čisté, překrásný interier, překrásné všecko, kdybych to tu měla vypsat, tak byte to museli číst rok :D
hostina
hotel Maroli - jakoooo uplný luxus!!! Párty stan na zahradě překrásného hotelu, výhled na zámek, Kozí hrádek , Pálavu,perfektní obsluha- v životě jsem nezažila milejší obsluhu, narvala jsem jim za odměnu tunu cukroví :D Majitelka hotelu je perfektní organizátorka a bez ní s svůj svatební den nedokážu představit!! Fakt!!! Všechno mi udělali na přání a to aj uplný kraviny!! :) Třeba, že chcu sklenice plné želé medvídků a cukrovinek na candy bar, přitavili mi krajku na vázy. Prostě všichni úžasní!!! Ještě teď se štěstím chvěju, když si vzpomenu na krásnou práci těch lidí!!!
kostel
Kozí hrádek Mikulov - kostel to nebyl, ale byla to církevní svatba :-) na paloučku u Kozího hrádku, byla to pecka!! :)
hudba
DJ Chosé (Josef Capík Uherský Brod) - prostě Borec!!!! Na kamarádčině svatbě jsem si řekla, že ho chcu taky a nelituju!:) zábavnej,má osobní přístup a umí naprosto všechno :D dokonce mi připl vlečku, abych mohla tancovat (všichni ostatní se s tím mordovali a on přišel a přivázal mi to, prostě borec!!!)
kameraman
Dan Zeman - náš známý, ale je to profík! :-)
fotograf
Miriam Konečná Photographer ...... http://www.miriamkonecna.cz - Tato fotografka mě naprosto uchvátila, má svůj kouzelný zasněný styl a svoje originální nápady, prostě sympaťanda. Máme společné přátelé, skvěle se mi s nimi spolupracovalo:-)
3. dub 2014

tak mi v hotelu řekli, že se tam všichni nevlezem, ale že bude párty stan, tak já že klidně. A dneska ti smraďoši napsali, že teda za 30 tisíc mi ho pronajmou, že ho pro nás sehnali. Co to jako je? Když už jsem v hotelu, tak snad nájmy se neplatí, když je velká svatba: 70- 100 lidí, oběd, večerní raut, spaní. Co vy na to? Je to jako normální?