12.3.2007 - Rozhodli jsme se, že naše láska už nikdy nevymizí a proto nic nebrání tomu se vzít. A taky už spolu máme "dítě" - pejska Ťapku. A tak v pátek 13.7.2007 na Chodovské tvrzi budem mít svatbu! Loni jsem koupila byt (na úvěr samozřejmě), takže nemáme moc peněz, ale i přes to chceme mít pěknou svatbu a užít si ji společně s nejbližšími a přáteli. Zatím máme jen zamluvený obřad a já už rozjíždím průzkum - co, kde a za kolik.
17.3.2007 - Tak jsem si v Adině zamluvila šaty! Jsou krásný, padnou mi jako by byly šitý pro mě a sluší mi! Jupí!!! A s nima jsem se rozhodla i pro čelenku a závoj. Taky jsem v salonu dostala tip na kytice a tak jsem si rovnou vybrala, jen to dohodnout! Úspěšný den :o)
18.3.2007 - Dneska jsme byli s miláčkem vyzkoušet obleky, žádný mu neseděl, ale to nevadí, času je dost a nějaký pěkný se určitě najde. A chcem ho koupit, aby ho měl i pro další příležitosti. Lepší by byl světlý a taky budem shánět světlý cylindr.
21.3.2007 - Včera jsme se rozhodli, jaký bude oznámení, jen ho doladit a můžeme tisknout. A taky to vypadá, že v sobotu 14.7. bude čuník pro přátele a kamarády (v Chlumu u Sedlčan), tak hlavně aby to klaplo a byly na to penízky :o)
26.3.2007 - Tak čuník sice bude, ale ne v Chlumu, měli tam dřív problémy s hlukem a jelikož si chceme svatbu užít, raději čuníka zorganizujeme jinde. Nejspíš v Choťovicích. A taky je dohodnutý překvapení během čuníka, ale to se musí podařit sehnat vhodný prostory. A taky pilně hledáme restauraci na svatební oběd. Jednu máme už předem rezrvovanou, ale je to příliš drahé. Tak jsem poptala ještě pár dalších a něco se rýsuje, o víkendu se půjdeme podívat.
27.3.2007 - Dneska jsme byli na "tour de prstýnky" a vypadá to, že jsme v Ráji snubních prstenů ve Vysočanech vybrali. Ve čtvrtek nabo začátkem příštího týdne je půjdem objednat, mají 8 týdenní dodací lhůtu!
31.3.2007 - Dnes jsme objednali restauraci na svatební oběd. Bude to v restauraci "U Papežů", Starochodovské 28 (http://www.28.cz). Akorát jsme neměli peníze v hotovosti a jelikož neberou karty, nemohli jsme zaplatit zálohu (chtějí 500,- Kč) a tak tam musíme ještě zajít - aspoň si tam něco dáme a zjistíme, jak vaří.
1.4.2007 - Dnaska jsme zajistili kytky - pro mě oranžový kaly s nějakýma oranžovýma bobulkama kolem, pro maminky jen kalu a něco zelného a pro ženicha taky. Taky jsme se rozhodli pro živou kytku na auto - oranžový gerbery. Ještě nám nabízela stuhy a myrty, ale to se ještě uvidí.
2.4.2007 - A dneska jsme si objednali prstýnky! Budou hotové 10.5. a moooc se na ně těšíme! Já v něm budu mít maličký briliantík (připlatila jsem 660). A vykoupili nám protiúčtem naše zlato za 1500,- Kč, což je dost slušná cena, ne? Foto prstýnků ale zaím nemám.
6.4.2007 - Tak jsme se rozhodli - čuník bude ve škole v Choťovicích 21.7.2007. Měli jsme domluvenou kapelu, ale bohužel ve škole na to nejsou podmínky, takže ji asi budem muset odvolat. Škoda, byl to vždycky můj sen, aby mi na svatbě naživo zahrála pořádná (rocková) kapela.
9.4.2007 - Dneska jsme byli v restauraci U Papežů zaplatit zálohu, ale ještě předtím jsme si dali něco k jídlu a bylo to vynikající! Pája si dal vepřovou kapsu se špenátem a já zapečený brambory s uzeným a sýrovým přelivem. Mňam :o)
25.4.2007 - Pro zasvěcené - Pája má super výsledky, některé nádory mu mizí a jiné se zmenšují! Jeho uzdravení je na dobré cestě, hurá!!!!!!!!! Tak možná bude mít na své svatbě vlasy (teď má hlavičku jako miminko).
8.5.2007 - Dneska možná vyrazíme shánět oblek pro Páju, zatím mu není moc dobře, ale když se to zlepší, půjdeme. Držte všichni palce, ať seženeme něco pěkného, slušivého a levného:o) A 10.5. by měly být prstýnky, už se nemůžeme dočkat!
11.5.2007 - Tak máme prstýnky, jsou nááádhernýýý! :o)
14.5.2007 - Dnes jsem si v Plzni v Daichmanovi koupila pěkný botičky na svatbu. Už jsem je měla vyhlídnutý dýl, ale v Praze je neměli. Jupí :o)
25.5.2007 - Před svatbou bratra mého milého jsme byli v Novém Boru a narazili na pěkný oblek (tmavě šedý se žlutým proužkem), kalhoty Pájovi sedí, ale sako mu ušijí mezi 2ma velikostma. A taky jsme koupili oranžovou košili s dlouhým rukávem, tu nám zkrátí. A taky jsme koupili moc pěknou kravatu.
14.7.2007 - Tak už to máme za sebou! Bylo to super a jsme šťastní!