Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

veritas25 Neaktivní

Svatba byla 23. srpna 2014 Rajhrad, Region Brno  • 

Catering Restaurace u Lva - majitel - Standardně nedělá svatby, ale vyhověl nám a všem chutnalo. O to přeci šlo. Hrozně se nalítali, ještě pomohli druhý den s úklidem, vše zajistili, převezli, dovezli, prostě to díky nim klaplo. :-)
Dorty Cukrárna Lucius, Syrovice - Nádherná práce, chutově výtečný a přesně tak jak jsme si přáli. Hned při krájení se rozdal skoro celý, jak chutnal i těm, kteří na sladké nejsou.:-)
Doplňky ženicha Svatební salon EL - Vestička, vázanka, spona do vlasů, závoj, kabelka a deštníček mi ochotně zapůjčili a vše bylo krásně nachystáno. El je milý a ochotný salon, profesionálové. Jen šatky jsou tam spíše pro drobnější nevěsty. :-)
Make-up Vlaďka Toulavá - Mary Kay - Hrozně příjemná slečna, narazila jsem na ni náhodou v CaA a nalíčila mě, asi 5 dalších žen a pořád se usmívala, i když s tím takto původně vůbec nepočítala. :-)
Květiny Květiny Leona Machálková - Doporučuji najít si na FB a rozhodně oslovit. Tak ochotného, energického, nápaditého a levného človíčka už asi dlouho nepotkám. :-)
Hudba D.S.A. - Dj Libor - Užasný člověk, s praxí, nadhledem a neuvěřitelným výběrem. Vše s ním jde domluvit, má i party efekty a osvětlení, když se připozdí, světla potemní a začně se řádit. :-)
Svatební šaty Svatební salon Paloma, Brno - město - Upřímný salon s krásným výběrem za rozumné ceny. Necpou Vám tam to, co zrovna koupily, ale to co Vám sedí a citíte se v tom i vy dobře. Ceny zhruba průměrné a přístup ochotný a vstřícný. :-)
Ženichův oblek Obleky Mahdall Brno - Oblek byl dražší, ale zdarma k němu pravé italské botky pro ženicha a hlavně oblek kvalitný, doupravený tak aby přesně seděl a propracovaný tak jako nikde jinde. :-)
Etikety na láhve Leona Václavíková - Včetně výborného vínka doplněného o baječné a ochotné manžele, kteří tento podnik mají, to byl nádherný dárek pro naše hosty, který se povedl. Zapomeňte na mýdla nebo cukroví, berte víno. :-)
Fotograf Vít Almer - fotky jako koníček..:-) - Zcela náhodou potkaný a úžasně příjemný a milý a ochotný človíček. Byl s námi, i když mu ženu vezli z porodnice a pořád držel příjemnou atmosféru. :-)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
veritas25
Veronika Aiblová Zbyněk Nechvátal
Registrace: říjen 2013
Bydliště: Region Brno
Příspěvků: 8
Inzerátů: 0
Přátelé: 2
Moje kolekce