Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

Věruška a Jarda   svatební album

verap91  •  25 fotek  •  29. dub 2017, Bruntál, Region Bruntál

Jaká byla svatba:

Svatba byla naprosto dokonalá a předčila veškeré naše sny a očekávání! Vše se povedlo naprosto skvěle a svatebčané byli úžasní! Nejlepší svatba pod sluncem :)

Doporučuji dodavatele:

Fotograf BAUERSTORIES svatební foto & film - Monči bychom s manželem rádi ještě jednou moc poděkovali za to, jak úžasná je! Za nás 100% spokojenost! Naprosto skvělá fotografka, která úplně skvěle zachytila náš jedinečný den. Moc mě překvapila a potěšila, že její funkce nebyla čistě profesní, ale také moc přátelská. Hodně pomohla s celkovou organizací svatby, radila a hlavně uklidňovala vystresovanou nevěstu :) Fotečky naprosto luxusní a jsme s nimi moc spokojeni. Dvě z oficiálních foteček jsme měli již druhý den, zbytek do 10 dní (balík upravených, ale také i všechny ostatní). Monča se krásně přizpůsobila tempu celé svatby a mohu říct, že jsme více než spokojeni!!! Děkujeme!!!
Kameraman Kontrast.video - Tomášek je manžel Monči, naší fotografky a musíme uznat, že jejich sehranost a profesionalita práce je naprosto TOP! Tomáš pracoval na naší svatbě na 4 kamerách a díky tomu je náš svatební klip naprosto dokonalý. Překvapilo nás, že video bylo hotové do 10 dnů od svatby, opravdu rychlost, ale hlavně úžasně zpracovaná vzpomínka na náš jedinečný den! Tom byl úžasný, ani jeden z nás neměl problém se před ním uvolnit. Úžasný přátelský přístup. Po zkouknutí videa mi chodily zprávičky od lidí, jak úžasný klip to je a kolik kapesníčků na slzičky potřebovali :)) Děkujeme!
Hudba KV-Production - DJ Petr byl opravdu profesionál, přizpůsobil se všem našim požadavkům a krásně doladil náš svatební den!
Hostina Hotel Cvilín, Krnov - Úžasná spolupráce s hotelem, překrásné prostory a vynikající služby!!! Opravdu velká spokojenost!
Svatební oznámení Trumade - TOP! Spokojenost s kvalitou, jednáním i rychlostí dodání. Nebyl problém nám vyrobit i další věci co jsme si navymýšleli :)
Svatební šaty Adina-svatební centrum s.r.o. - Není třeba moc slov - profesionalita, kvalita, super jednání!
Ženichův oblek NUANCE fanclub | přidejte se - Nádherný a jedinečný oblek, který jsme si hned oblíbili. Příjemné jednání i domluva.
Svatební prsteny Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny. - Úchvatné!!! Velká spokojenost s kvalitou, prostředím a vším!
Zásnubní prsten pro nevěstu Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny. - Nádhera a jedinečnost, velká spokojenost se servisem.
Květiny Květiny u Kostela, Bruntál - Nádherné květiny, které mi obdivovali i kolemjdoucí. Skvělá domluva i jednání, nádherná cena.
Civilní obřad Zámek Bruntál - Krása, elegance, úchvatné prostředí a bezproblémová domluva.
None
None
2
None
None
3
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
3
None
None
None