Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

verap33 Neaktivní

Svatba byla 6. června 2016 Vysoké nad Jizerou, Region Semily  • 

  • Svatba byla až překvapivě krásná, intimní, do detailů prožitá :-)
    Nechtěli jsme nic moc řešit, já se chtěla vyhnout velkému plánování a zařizování. Proto jsme pozvali jen nejbližší příbuzné a před ostatními svatbu do poslední chvíle tajili. Ani výběru místa jsem původně nevěnovala moc velkou pozornost. Ale pak jsme jednou seděli na lavičce na nádherném místě u nás na chalupě, kam moc rádi chodíme a jak jsme tak koukali na ještě zasněžené hory, řekla jsem: A co kdybychom to udělali tady? A bylo rozhodnuto.
    Přestože se všechno chystalo v naší malé chalupě, podařilo se mi být (téměř) utajenou nevěstou. Do šatů jsem se oblékla až když všichni odjeli na místo. Já s tátou jsme přijeli z jiné strany, auto nechali stranou a čekal nás velmi dlouhý příchod polní cestou. To bylo nádherné, měla jsem čas se zklidnit a naladit. Trochu mě znervózňovalo, že manžel zírá na hory a ne na mě, ale pak jsem se od svědkyně dozvěděla, že mu tekly slzy a radši koukal jinam, aby to ustál :-) Starostka měla krásný proslov, ve kterém řekla všechno, co bych si já chtěla dát do slibu, kdybychom ho měli. Všechny dojalo překvapení, které jsem měla připravené s naší tříletou dcerkou. Když jsem si vyměnili prstýnky, donesla mně a manželovi červená jablíčka a spolu jsme manželovi zazpívaly "koulelo se koulelo červené jablíčko", s malou obměnou, zpívaly jsme o "mamičce" a "tatíčkovi". Bylo to moc krásné.
    Zjistili jsme, že paní starostka byla tak pohotová, že nám zařídila s místními zemědělci, že v době obřadu nebudou jezdit po poli s traktory :-D To nás vůbec nenapadlo řešit a opravdu traktory vyjely ve chvíli, kdy jsme po krátkém focení sedli do aut a odjížděli na oběd.
    Po obědě jsme se přesunuli k nám na zahradu, poseděli jsme, popovídali si a nakonec i zatancovali. Protože bylo pondělí a všichni měli s sebou děti, kolem osmé se společnost rozjela, my v klidu všechno poklidili a probrali, jaký to bylo krásný den. Ráno jsme vyrazili na mini svatební cestu po vrcholcích hor, na které jsme koukali při obřadu.
Tento fotoblog je zatím prázdný.
verap33
Věra Robert
Registrace: únor 2014
Bydliště: Region Praha
Příspěvků: 382
Inzerátů: 0
Přátelé: 0