Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Vendula a Tomáš   svatební album

vendula22  •  30 fotek  •  7. čer 2010, v Brně hotel Fontána, Region Brno

Jaká byla svatba:

Svatební den, byl opravdu nádherný, nakonec vyšlo i to proklaté počasí, které si s námi hodně pohrálo.

Oddávající p. farářka Kadlecová - moc milá paní, která naprosto vystilhla naše představy.

květiny, výzdoba- Všechny květina uvázala moje moc šikovná švagrová a to i přesto, že jsme květiny teprve v sobotu ráno vyzvedávali ve velkoobchodě.
Veškerou ostatní výzdobu jsme tvořili s mou úžasnou svědkyní.
Vydatnými pomocníky byl i můj taťka s přítelkyní Janou a Diankou, ktěří nafukovali balonky, bez nich by jsme to v tak rekordním čase jistě nezvládly.

šaty, závoj - svatebni salon SEDM - šaty byly nádherné, voňavé, naprostá spokojenost. Pouze protože byly opravdu těžké ,tak se mi cca v 22:00 utrhlo ramínko.
Malé upozornění pro nevěsty, které plánují krajkové šaty. Dávejte pozor na to ,jaká je možnost upevnění vlečky. Já jsem měla na šatech pouze jeden háček, který se neustále vyvlékal. Jinak naprostá spokojenost a hlavně úžasná cena.

účes:kadeřník Martin Stejkal, účes který mi naprosto vyrazil dech, tak elegantní, jemný, přesně vystihl moji představu k šatům. Opravu úžasný člověk na svém místě!!

líčení: Andrea Urbanová, skvělá práce

cukroví: moje úžasná babička a teta. Dorty přežily i dlouhou cestu a byly výborné.

Fotograf: Ladislav Benda --posuďte sami -
nejenže naprosto vystihl naši předsavu,ale i ji mnohonásobně předčil.
Je to člověk, který fotografováním žije a je radost ho mít při svém velkém dni u sebe.
Je to naprostý profesionál, který však umí naslouchat a pokud je to v jeho silách, tak rád vyhoví. Děkujeme, že jsme měli možnost využít Vašich služeb.

Hostina, ubytování,obřad:
Hotel Fontána - byli jsme naprosto spokojeni.
Už od pátku se nám věnovalo cca 5 lidí, kteří nám pomáhali, od přestavování stolů, až po škrábání zapomenutných cenovek z váz. Patří jim proto opravdu velký dík.
Největší dík patří p. Fialové, která byla po ruce vždy ,když jsme měli nějaké přání a nic nebyl problém.
I přesto, že je tento hotel nováčkem v pořádání svateb, má zaměstnané ty správné lidi, kteří ho vynesou na žebříček nejvyšší. Jen tak dál - spoustu již známých hotelů a penzionů, které se pokouší chystat svatby, by se od Vás mělo učit. Nemohli jsme si vybrat lépe - moc děkujeme.

Hudba- kapela Trio Amethyst- naprostá spokojenost, jsou úžasní, venku bylo trochu chladno ,ale i přesto hráli cca do 03.00 do rána.

Největší dík však patří mé svědkyni a nejlepší kamarádce v jedné osobě, která mi pomohla splnit můj krásný sen o svatbě. Trpělivě mi naslouchala již 3/4 roku předem a plnila i mé nejblbější přání. Káji děkuji za to, že jsi stála vždy při mě a vůbec děkuji, že jsem vůbec měla možnost stát se tvojí přítelkyní.

Dále bych chtěla poděkovat všem kamrádkám, které se opět nezapoměly vyladit do stejné barvy šatů a připravit překvapení ,v podobě dražby fotografii vyvolaných přímo v autě.

Poslední dík patří všem zůčastněným za dary a úžasnou atmosféru, kterou jste všichni vytvořili.

1