Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

vefo Neaktivní

Svatba byla 26. března 2016 Region Opava  • 

Fotograf Foto Michal Krusberský - Lepšího fotografa jsme si ani nemohli přát :-) Perfektní nápady a nádherné zachcení celého našeho dne.Ještě jednou moc děkujeme a Míšu určitě doporučujeme 👍🏻
Kameraman The Maples - Naprosto úžasní kluci z Ostravy, kteří nám zachytili a sestříhali náš svatební den tak, že naprosto všemi bylo video chváleno. Zůstala nám krásná vzpomínka na náš velký den a stále se nad videem dojímáme.
Hudba DJ Honza Benko - Tak pana DJ už nikdy více! Nejen, že si s sebou vzal "kamaráda" o kterém nám předem nic nebylo řečeno, ale sedět a pouštět hudbu z notebooku bez jakéhokoliv aktivního moderování či komentování hudby mohl někdo ze svatebčanů a dopadlo by to mnohem lépe. Takže bohužel za nás tento DJ vůůůbec.
Koláče Pekařství Zdeňka Dostálová, Ostrava - Svinov - Nejlepší svatební koláče a zákusky jaké jsme kdy jedli. Je z výrobků cítit kvalita, kterou tvoří rodinná firma a každý výrobek je opravdu originál. Svatebčané i my jsme si opravdu moc pochutnali a vydrž koláčů je až neuvěřitelná. Určitě doporučujeme!
Tento fotoblog je zatím prázdný.
vefo
Registrace: květen 2015
Příspěvků: 2
Inzerátů: 0
Přátelé: 0
Líbí se mi tyto fotoblogy (1)