coverphoto
Neaktivní

vanilka90

Radka  /  29 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 11. čvc 2012
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 1. 6. 2013
2600
dní po svatbě
Aktivita
6 příspěvků ve fotoblozích
116 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (32)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +136
Svatební album
Radka a Ondra
1. 6. 2013 Praha | 140 fotek
účes
Má kadeřnice Olí - Účes jsme vymyslely hned, už na zkoušce vypadal perfektně, tak jsem věděla, že jsem kadeřnici zvolila dobře. ;-) Zatěžkávací zkoušku ve formě celodenního těžkého deště zvládnul skvěle. ;-)
make-up
Má kadeřnice Olí
doplňky ženicha
Bandi Vamos
ženichův oblek
Bandi Vamos - Neskuteční profesionálové! Bandi jsme si moc oblíbili, vše, co nabízí, kupujeme už jen u nich. ;-)
podvazek pro nevěstu
doplňky nevěsty
Odsud z beremka :-)
svatební šaty
Odsud z beremka :-)
ubytování
Hotel restaurant Darwin - Úžasné, nové, krásné, příjemné pokoje, neskutečně pohodlná postel, ubytovával nás sám pan majitel, což je moc milý člověk. :-)
doprava
Svatebčané
svatební oznámení
Kamarád ženicha - Nevěsta si řekla, ženich tlumočil a kamarád ženicha (grafik) udělal - nutno říct, že naprosto excelentně! :-)
hostina
Restaurace Port 62 - Naprosto perfektní místo, skvěle vyškolený personál, na kterém nebyla znát nervozita z toho, že v době, kdy jsme na Portu měli mít svatební hostinu, měla už být loď kvůli povodním dávno odtažena do doku. Všichni z Portu jsou profesionálové, kteří dokážou snést modré z nebe. Mnohokrát děkujeme panu šéfkuchaři Radku Roubíčkovi, který nám vymyslel svatební menu přímo na míru a bylo to naprosto perfektní! :-)
výzdoba
Restaurace Port 62 - Původně jsme si vše měli chystat sami, ale v den svatby nás zastihla povodeň a my tak vše posouvali na dřívější hodiny. Naštěstí nám Port 62 vyšel vstříc a vše naaranžoval personál restaurace. Mockrát děkujeme! :-)
koláče
Babička nevěsty - Nevím, co bych si počala bez mojí milované babičky, která nám napekla kolem dvaceti krabic všelijakého cukroví, rolád a svatebních koláčků. Všechno bylo naprosto perfektní, hosté si pochvalovali. ;-)
instrukce pro svatebčany
Ženich a nevěsta
civilní obřad
starosta Petr Prchal - Pan starosta nám připravil úžasný proslov, kam zakomponoval dokonce i události z celého svatebního dopoledne, prostě ušito přímo na míru. :-) Lepšího oddávajícího jsme si nemohli přát. :-)
svatební prsteny
Jaroslav Pelán - Jediný ze zlatníků, který nám narovinu řekl, na co si dát při výběru prstenů pozor. Naše snubní prsteny udělal naprosto perfektně, včetně vnitřní rytiny našich jmen a data svatby. :-)
fotograf
Radek Fouček fotograf - Naprosto jedinečný, perfektní, dokonalý profesionál! Sedli jsme si už při prvním setkání. V den svatby nám skvěle bavil hosty, všichni z něho byli paf. :D Zvolit Ráďu byla ta nejlepší možná volba. :-)
Žádné příspěvky