Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Zuzana Vítová a Miloš Janda   svatební album

v.celka  •  24 fotek  •  8. črc 2009, v Kostelci nad Černými lesy, Region Praha

Jaká byla svatba:

Jedním slovem PARÁDA :-)

Svatební studio Inspirace, Praha - moc a moc doporučuji všem! Paní Brandová (majitelka salónu) je opravdu velice vstřícná a příjemná paní a díky ní jsem si v ten náš den připadala jako princezna. Půjčila jsem si šaty, paraplíčko, deštník, panenku na auto, koupila závoj, botky, bižuterii, podvazek, punčochy atd. Mají tam opravdu všechno.

Květinářství Gloriosa-Praha - kytičku udělali přesně podle mých představ, velice vřelý přístup, paní nám sehnala vše. co jsme potřebovali. Moc hezká výzdoba na stůl (malé skleněné hranaté vázičky s průhledným gelem, kam se zapíchne růžička).

Cukrárna Věrka v Uhříněvsi - výborné a levné koláčky i minizákusky, skvělý dort a velice příjemná slečna, která nám dokonce udělala zdarma výslužky, čímž nám ušetřila spoustu času.

Prstýnky - Lukáš Rýdl - doporučuji

Fotograf - pan Peška z Kostelce - z počátku jsem měla strach, jak budou fotky vypadat, protože to bylo samé "honem, honem" a pan fotograf nebyl moc akční (má naučená svoje "místa a pózy"), ale nakonec jsem opravdu ráda, že jsme si vybrali právě jeho. Fotky jsou moc hezké a dokonce jsme je obdrželi v albu (100 ks) + asi 250 ks na CD.

Kadeřnictví - Bomton- radikální sekce Praha, kadeřnice Lucka - jedním slovem kouzelnice :-)