Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Lenka Studničková a Tomáš Truneček   svatební album

trunda  •  17 fotek  •  15. čer 2009, na zámku Dobříš, Region Příbram

Jaká byla svatba:

Náš svatební den byl tím nejkrásnějším dnem, který jsme dosud zažili. Od rána jsme si to užívali a k mému překvapení jsem neměla ani stres. S paní kadeřnicí jsme povídaly celou dobu, co mě česala a bylo mi fajn. Trochu mě pak znervózněl pan kameraman, když mě začal natáčet nenalíčenou a chtěl po mně herecké výkony :-). Vše na mě padlo až v momentě, kdy přišel můj bráška a vedl mě po schodech dolů. Byl hodně nervózní, protože mě vedl i k oltáři a svou funkci bral velice zodpovědně. Venku čekal můj budoucí manžel s kytičkou a já měla oči plné slz a nemohla jsem ani promluvit. Vypadal nádherně a já byla strašně šťastná a dojatá.
Obřad byl pro nás velkým překvapením. Paní oddávající měla krásnou řeč při které nezůstalo jedno oko suché a na konec nás naprosto odboural svatební slib o kterém jsme ani jeden nevěděli. Prostě nádhera. Celá řeč byla podkreslena živou hudbou pod vedením pana učitele Čiháka.
Večer nechyběl DJ Přemek, který zahrál pro každou generaci něco, takže si každý přišel na své. Kolem desáté večer se začalo vybírat nevěstě do střevíčku. Dobrovolníci si zaplatili kolo s nevěstou. Místo lodiček jsem si nasadila bílé holinky a to nikdo nečekal :-). Končili jsme v půl druhé ráno (tedy já se zbytkem, protože ženich byl již v jedenáct společensky unaven :-)).
Myslím, že se celý den opravdu povedl a my s Tomem jsme si ho skvěle užili.

Svatební oznámení - Tiskárna Folio I.P. Pavlova. Perfektní jednání, ochota, dobré ceny a vyhotovení do pěti dnů.
Svatební šaty - Salón ADAMA paní Adámkové. Úžasné jednání, šaty byly ve skvělém stavu a přímo z módní přehlídky.
Kadeřnice - skvělá a moc moc šikovná mladá paní Iva z Hořovic. Byla ochotná přijet za mnou do Zdic a kdybych si druhý den ráno nemyla hlavu, tak mi účes vydržel až dodnes :-). Perfektní.
Nehty - moje nehtová Dominika Prokopová z Letňan opět nezklamala. Nehty neměly chybu.
Líčení - já sama
Snubní prsteny - ty jsme si objednali přes internet e-prsteny.cz. Kdo má rád chirurgickou ocel, tak jen doporučuji. Velký výběr a super ceny. Prstýnky vypadají úžasně.
Svatební doplňky - svatebni-raj.cz. Hned druhý den jsem měla objednané zboží připravené k vyzvednutí. Super.
Květiny - moc krásné kytičky nám udělala paní Ivana Pálková ze Zdic. Vše jsem nechala na ní a výsledek předčil mé očekávání.
Svatební dort a zákusky - soukromá pekárna ve Zdicích. Super ceny a mini zákusky měly velikost jako je standardní velikost zákusků v Praze :-). Dodání přímo do restaurace.
Svatební koláčky - Hořovice. Výborné.
Hostina - byla v restauraci U Zímů ve Zdicích. Moc bych jim chtěla ještě jednou poděkovat. Výzdoba, jídlo a obsluha na jedničku. Ceny totéž.
Hudba Dobříš - pan Čihák. Moc krásně zahrál všechny písně dle výběru
Hudba večer - DJ Přemek Landa. Super
Fotografové - Lukáš Červený je velice nadaný fotograf. Udělal nám krásné fotečky. Míra - ty ještě nemáme :-)
Kameraman - firma Video Dvořák z Berouna. Video je tak krásné, že jsem u něj brečela. Úplná Daniela Steelová :-)
Ubytování - Hotel Emilly Zdice