Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Lenka Trojáková a Martin Bukač   svatební album

trojka  •  45 fotek  •  5. říj 2006, v kostele jména Panny Marie na Lomci, Region Prachatice

Jaká byla svatba:

Náš svatební den byl úžasný :) všechno bylo jako v pohádce. Naši kamarádi a rodiče udělali opravdu maximum pro to, aby byl celý obřad i svatební den i noc :)) moc moc moc romantický.
Doufám, že se všichni skvěle bavili a budou na náš velký den dlouho vzpomínat, protože my na něj nezapomene nikdy. Chtěla bych poděkovat mojí sestře Martince a kamarádce Ivě, protože jsem se díky nim cítila jako ten nejdůležitější človíček na světě a vše, co si pro mě a mého miláčka připravily, bylo jedním slovem nádherné. Moc moc velké DÍKY
P.S. padající okvětní lístky v kostele při polibku byly kouzelné :)

Svatební šaty - Pronuptia Paris České Budějovice - můžu vřele doporučit, šatičky krásné, čisťounké, paní velice milá, obětavá a chápavá:)
svatební kytice - opravdu nádherná a za super cenu, stejně tak kytičky pro maminky atd. - Tulipán Vodňany - splní každé přání
ženich oblek - Sunset Č.Budějovice - perfektní přístup, upraví vše, co je potřeba
fotky - měli jsme paní Pavlu Bukačovou (Netolice) a musím říct, že přesně splnila moje očekávání, pár foteček od ní mám i v albu tady na webu.
Kapela - Taneční orchestr Apollo - jedním slovem špička, kluků je 7 a 1 zpěvačka, všichni studenti konzervatoře, takže to nemělo jedinou chybičku, můžu doporučit všem, co mají rádi jakoukoli hudbu, protože oni zahrají a zazpívají všechno, co si jen člověk může přát. Rozjeli to tak, že tancovali všichni svatebčané. Kluci moc díky:)

Takové fotky jsem si přála...
Takové fotky jsem si přála...