O ruku jsem byla požádána téměř před šesti lety, v den našeho pátého výročí... Jo, jo, jo, počítáte zcela správně, jsme spolu už jedenáctý rok a pořád nic:-) Dokonce jsem byla vloni připravena o zásnubní prstýnek s tím, že když si ho stejně nechci vzít... Při nedávném rozhovoru naznačil, že by moc rád svatbu v únoru, v den našeho výročí, což znamenalo vzdát se snu o letní horké svatbě v šatečkách jak obláček:-) Přesto se začínám těšit... Já, nevdávadlo!!!

V neděli to vypukne, jde se žádat o ruku... Vůbes si to nedokážu představit, bude to asi trapas, ale miláček na tom trvá, tak jsem zvědavá, jak se bude maminka tvářit... A pak se rozjede celý ten kolotoč příprav... Už jen 109 dní, to je děsné!

Překoukla jsem se - 106 uááááááááááááááááá

25.10. zajištěn termín - potvrzeno na matrice a proběhla i zkušební večeře v místě hostiny, dojem dobrý, tak promyslíme a do konce týdne rozhodneme:-)

Zamluveno místo obřadu - zámek v Hrádku u Sušice, hostina tamtéž a o svatební noci nemluvě:-)

20. 11. 2010 složena záloha na šaty - skvělá půjčovna Orchidea Klatovy - úžasný přístup, objednají mi úplně nové šaty, takže budou opravdu dokonale bílé:-) Zároveň zamluven i bílý oblek pro ženicha

23. 11.1010 předběžná domluva s fotografem - pan Strašek Klatovy (díky Majdi!!!)
24. 11. 2010 objednána celá řada nezbytných serepetiček (balónky, jmenovky atd.)

30.11. přišly snubní prsteny, huráááááááááááááá, jsou nádherné + zamluven dodavatel jídla na afterparty + zamluveny květiny, to nám to hezky ubývá:-)