Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Kristýna a Pavel   svatební album

tiggra  •  31 fotek  •  14. črc 2012, Choltice, Region Pardubice

Jaká byla svatba:

14.6. jsme se rozhodli vzít a 14.7. jsme se brali. Tímto chci všechny nevěsty povzbudit, že rok příprav a stresu opravdu není třeba... :) Krásně jsme si to užili, nic nám nechybělo a klidně bysme to zopákli.

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Radovan Habara, Slovensko - Myslím, že fotky mluví za vše - skvělý fotograf! Během obřadu jsme o Radovi vůbec nevěděli, je při focení téměř nenápadný. Krásně nám nafotil i přípravy - líčení, česání.
Hostina Penzion na Hrázi, Veselí u Přelouče - Super servis, připravili nám, co jsme chtěli. Vynikající a velmi příjemná obsluha. Díky nim byl náš večer naprosto dokonalý, holky servírky neztrácely úsměv ani v půl 4 ráno. Nic pro ně nebyl problém, fakt paráda. Ovšem pokud jste vyloženě gurmáni na jídlo, tak to musíte asi jinam :)
Svatební oznámení Made by me :) POkud byste měli zájem o originální svatební oznámení, klidně se ozvěte :)
Svatební šaty Půjčovna na Pernštýnském náměstí, Pardubice. - Slečna, která tam pomáhá vybírat nevěstám šaty, je fakt profík. Škoda jen, že se to nedá říct o paní vedoucí. Takový člověk může podnikat vážně jen v Čechách :( Nepříjemná, i když se asi snaží... Nakonec mi šaty dodali popuštěné v prsou o 4cm větší. Skoro jsem bulela, když jsem to na sebe oblíkla a při neopatrném pohybu mi byla vidět prsa... Naštěstí mám strašně šikovnou maminku a šaty opravila!
Podvazek pro nevěstu Fler
Obuv Next - Botičky Next, mají teď krásnou kolekci svatebních bot. To samé pro ženichy :)
Make-up Úžasná Lucie Pohlová z HK a kosmetika Mary Kay. - Výsledek můžete vidět na fotkách. Cena zkoušky a líčení v den svatby celkem 900,- Make up vypadal úplně stejně po celý den, ale hlavně i NOC! To jsem ještě neviděla. No hned jsem si ho pořídila i domů. Škoda jen, že se neumím sama tak krásně nalíčit :P
Účes Monika Vacková HK - Opět se můžete sami přesvědčit, jak pěkně češe na fotkách. Byla jsme na 100% spokojená. Nechtěla jsem nic upjatýho. Spíš něco mezi rozcuchem... Doporučila mi i živé květy do vlasů, které mi vydržely celý den i noc tam, kam je přesně umístila. Účes se nehnul :)
Svatební prsteny R&R - Volala jsem do Žabky, že do měsíce potřebuju prsteny. Jsou tam děsně ochotní a doporučili mi svého syna (R&R), protože bohužel měli už plno. No a výsledek je parádní. Prsteny nám dodali na dobírku snad do 3 týdnů, vše bylo jak mělo a nechtěli ani zálohu předem. Spokojenost.
Květiny Černá za Bory - Luxusní květiny přesně podle přání a HLAVNĚ velmi příznivé ceny.
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
http://www.azgarden.cz/index.php?nid=4467&lid=CS&oid=597839 kontakt na zahradnictvi, kde mi vazali kvetinky
3Http://www.azgarden.cz/index.php?nid=4467&lid=CS&oid=597839 kontakt na zahradnictvi, kde mi vazali kvetinky
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None