Tak už máme zamluvený termín na malém nádvoří Průhonického zámečku. :-)
Taky už máme fotografa, kameramana, kapelu na sobotní oslavy a možná ještě jednu kapelku. Prstýnky už se nám domlouvají a páteční hostinu už máme tak trošku naťuklou. Tak a už bych mohla začít chodit zkoušet šatičky... :-)
Včera 12.1.06 jsem si byla poprvé zkoušet svatební šatičky, jako rádci mi šli naši svědkové Peťulka a Tomášek. Byla jsem v salonu Vewe a musím přiznat, že jsem byla zaskočena cenami které nešli pod 9000Kč a i když se mi tam moc líbili jedny šatičky, radši se podívám ještě jinde. Pak jsme byli v salonu svatba snů, kde jsem zkoušela a zkoušela až jsme z té hromady šatů vybrali troje. jsou bíle, ale mé původní plány byli šampaň. Tento salon mohu vřele doporučit, moc milá obsluha a pěkný výběr. nikdy bych nevěřila, jak můžou svatební šaty člověka změnit, cítíla jsem se jako princezna... :-)
Foto budou po víkendu.
Včera 15. 1. 2006 jsem navštívila další dva salony,Nevěstu a Adinu, vybrala jsem si troje šatičky a začínám se obávat, že si nevyberu, když jsou všechny tak krásné. Tyto fota budou asi až za týden.
Ještě čekám až navštívím salón svých úplných favoritek Pronuptii, tak uvidíme...
Tak včera 17. 1. 2006 jsem zase lítala po salonech. Jejprve jsem navštívila salo CHIC v Sokolovské ulici a nemůžu Vám dporučit vůbec nic. To byl ten nejhorší zážitek v mám životě. Horší ježibabu jsem neviděla. To má být svatební salon, ne chaloupka na kuří nožce. Jestli se chystáte v praze do salonu Chic tak jděte raději do žitný, mají tam i větší výběr a o 10000000000% lepší prostředí a obsluhu na úrovni. Tuhle ženskou bych neposadila ani do budky u veřejných toalet. :-) Dále jsem byla v Pronuptii v sokolovský a taky z toho nejsem moc nadšená, přijde mi že ve Francouský mají víc šatů a hezčích. a na těch šatech v sokolovský je i vidět že jsou upravované.