Po téměř pětileté známosti a asi tři roky poté, co proběhla žádost o ruku se letos v červnu konečně bereme! Ze začátku jsem nevěděla ani za jaký konec přípravy chytit...chvíli jsme na svatbu ani nemysleli...a teď už začínám mít trošku nervy, jak to všechno dopadne. Docela rychle se ten termín totiž přibližuje!!!

Ukládám si sem pár věciček, které mi budou pro plánování svatby určitě velkou inspirací. Jde o věci, na které jsem narazila při brouzdání internetem, a které mi padly do oka. Tak se nezlobte, pokud zde mám třeba právě vaše fotky - pokud vám to bude vadit, smažu je. Začínám přidávat také věci, které už máme doma, nebo jsou objednány..

Svatba bude laděná do oranžova, nebo lososové barvy...
4.12.2009 - vybrány šatičky, zaplacena záloha :-)
20.1.2010 - potvrzen termín na radnici, odevzdány potřebné papíry
21.1.2010 - dorazily vývazky, zakoupen náhrdelník a náušničky
15.3. pošťačka donesla balíček s ozdobama do vlasů a obojkem pro psí družičku
17.3. - dorazily lampiony na večerní párty, nakonec jich máme 10ks
14.3. vytvořen první návrh svatebního oznámení
22.3. vybrány a zamluveny prstýnky firmy Crown ve Zlatnictví Stoch v Ostravě - za měsíc budou :-), taky jsem si nechala konečně opravit, vyčistit a zmenšit můj již skoro 3 roky nošený zásnubáček, ať je krásný na tu slávu :-)
26.3. Snubáky už jsou hotové!!! V pondělí jsme je objednali a v pátek už byly! A můj zásnubní prstýnek taky!
26.3. zjištěno info ohledně dortu, zamluveno v cukrárně...1.4. objednány šerpy a mašle na auta 10.4. konečně jsme v Polsku oblékli ženicha, máme kvádro i košili 11.4. máme za sebou první přípravy v restauraci, domluveno menu a další organizační věci, taky jsme asi konečně našli místo pro naši svatební cestu :-) 14.4. objednané kytičky pro mě, maminky a vonička pro ženicha, koupena kravata a stuhy na auta, dorazily šerpy a mašle na kliky 17.4. koupeny samodržící punčošky, půjčený závoj, ale nemůžu sehnat boty dle mých představ :-( 21.4. Konečně jsem koupila boty, nakonec na Aukru za 209Kč :-) 1.5. proběhlo seznámení rodičů 18.5. první zkouška účesu - dopadla strašně, vyměnila jsem kadeřnici 19.5. zkouška líčení - perfektní 24.5. druhá zkouška účesu - perfektní 28.5. zakoupena čelenka a ozdoby do vlasů 29.5. proběhlo loučení se svobodou :-)