Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Tereza Skalková a Víťa Cinger   svatební album

teatereza  •  46 fotek  •  12. črc 2010, v Hranicích na Moravě, Stará Střelnice, Region Olomouc

Jaká byla svatba:

Bylo to úžasné, skvělé a dokonalé! Vyšlo naprosto vše co jsme si přáli...i počasí bylo neuvěřitelné. Nebylo ani horko, ani zima, krásných 24°C a sluníčko no co víc si přát! Ještě jednou děkujeme všem, kteří dorazili a kteří nás podpořili v tento důležitý a nezapomenutelný den!

Svatební šaty nevěsta: šité na míru - padly perfektně, byly krásné a za cenu nižší než půjčovné v Praze. Kdo by chtěl pošlu kontakt.

Svatební oblek ženich: zn. Wilvorst koupený ve svatebním salónu v Praze. Nyní k prodeji, kdyby měl někdo zájem..

Prstýnky: Lukáš Rýdl, jsou krásné, velký výběr... bohužel už jsou trochu poškrábané, ale tomu se prý nedá vyhnout, pokud jsou ze zlata

Kytice a výzdoba: výzdobu na stůl (vázy, svícny atd. jsem nakupovala sama), dozdobení přímo na místě květinovým aranžmá a svatební kytice včetně venkovní výzdoby KVĚTINÁŘSTVÍ BUREŠOVI v Hranicích. Naprosto úžasné!! Takové jaké jsme si přáli - prim hrály pivoňky a hortenzie.

Místo obřadu a hostiny: u Vlasáka STARÁ STŘELNICE v Hranicích na Moravě. Nádherné místo. Obřad se konal na zahradě, s jezírky, lávky a nádherné zeleně. Hostina byla na téžem místě a tamtéž i raut. Nemuseli jsme nikam přejíždět, na místě bylo zajištěno i ubytování pro hosty. Dle mého v okolí Přerova není krásnější místo. Navíc i jídlo a raut bylo skvělé! Opravdu to bylo přichystáno na 1*. Klobouk dolů. I Pražáci si pochvalovali, že lepší raut a místo neviděli.
Ale mám dva černé puntíky: 1) jedna ze servírek byla nepříjemná, hubatá a neochotná, vůbec nechápu, že ji někdo zaměstnává :( Měla by dělat u pásu, kde nepřijde s lidmi do styku 2) až večer v plném rozjuchání jsme se dozvěděli, že restaurace zavírá a hudba musí končit (svatba ne svatba) v 1 hodinu po půlnoci. Což nás teda překvapilo, protože to jsme byli všichni v nejlepší náladě. Bohužel i paní majitelka, řekla, že tak to je a že s tím nic neuděláme. Když jsem se jí ptala, proč nás na to neupozornila při rezervování místa, řekla, že to je taková nepodstatná věc. Tak nevím...mě to přišlo docela důležité...Nakonec po dohodě (ale trochu stresující) nás nechali do tří do rána.. Takže pokud se chystáte mít zde svatbu, tak 100% doporučuji, ale pokud chystaté delší juchuchů, tak už při vyjednávání si nechte od paní majitelky napsat, že Vás tam i s hudbou nechá déle. Je to to jediné co bohužel nechalo malinkou skvrnu na tom všem co bylo jinak tak dokonalé!

Kapela: DOMEZA, úžasní, zahrají cokoli. Muzikanti parádní, zpěvačka neuvěřitelná! Profesionálové každým coulem!

Fotograf: Báječný pan RENÉ JANSA! Co víc si přát než mít tento den zachycen na krásných fotografiích. Pan René je velký sympaťák a poté co jsme viděli fotky, tak nemůžem nic jiného než mu strašně moc poděkovat a doporučit jej Vám ostatním! Prostě nemá chybu!

A všichni další dodavatelé - dort, cukroví, koláčky, video atd. - byli úžasní a dokonalí, kdo by chtěl, můžu pak poslat další info.

2
6
1
2
Z velké lásky se 4.6.2011 narodil Tedýsek (51 cm, 3,38 kg)
9Z velké lásky se 4.6.2011 narodil Tedýsek (51 cm, 3,38 kg)
A tady měsíční, náš milovaný puclíček :)
9A tady měsíční, náš milovaný puclíček :)