coverphoto
Neaktivní

tanare

Renata  /  36 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 26. čvc 2010
bydlí v městě Praha - východ
Info o svatbe
Svatba byla 11. 8. 2012
2917
dní po svatbě
Aktivita
9 příspěvků ve fotoblozích
1 příspěvek ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (7)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +191
Svatební album
Renata a Martin
11. 8. 2012 Praha | 195 fotek
výzdoba
Alucca, http://www.fler.cz/alucca - Krásná mistička pod prstýnky na míru - přestože Alucca plánovala vlastní svatbu, našla si čas i na mě a neuvěřitelně rychle vyrobila mističku, která bude manželovi pořád připomínat, který den má přijít domů s kytkou :-)
svatební oznámení
a veškeré ostatní svatební tiskoviny - Plně v režii nevěsty :-)
ubytování
Hotel Praha, http://htlpraha.cz/ - Svatební noc a luxusní ubytování dva dny po svatbě. Krásný hotel, prostorné apartmá s obrovskou terasou a nádherným výhledem na Prahu. Personál byl velmi vstřícný, a to i přes to, že jsme do hotelu dorazili ve tři ráno bez dokladů a já nevěděla jakým jménem se zapsat :-)
svatební prsteny
Primossa - Krásné, jemné prstýnky s rytinou na přání = bez klasického datumu.
hudba
Jakub Rucký, www.funactivity.cz - Kromě ozvučení obřadu nám Kuba poté na oslavě mimo jiné báječně "kouzlil" :-)
koláče
Markétina cukrárna - Miluju makronky a ty od slečny Markéty byly úžasné tvarem, barvou i chutí! Hosté se nás ptali, jestli jsme ty "laskonky" měli od Paula :-)
koláče
dortovna.cz - cukrářství Hana Krupičková - Koláčky byly opravdu oříšek - nechtěla jsem maminky zatěžovat pečením stovek koláčků a tak jsem ovlivněná chutí těch maminčiných domácích obešla cukrárny v celé Praze a ochutnala tolik koláčků, že je opravdu hodně dlouho nechci vidět. Nakonec jsme objednali od paní Krupičkové spolu s dortem a udělali jsme dobře - pan provozní v restauraci říkal, že jsme měli nejlepší koláčky za celou sezónu.
dorty
dortovna.cz - cukrářství Hana Krupičková - Dort byl vynikající (hosté si chodili pro další a další kousky), krásný (přesně podle obrázku) a za super cenu. Paní Krupičková je navíc velmi ochotná a poradí s výběrem krémů atd.
ženichův oblek
Zara men + Pietro Filipi
doplňky nevěsty
Simm - Fler.cz - Krásný podvazek na přání - super komunikace, rychlé dodání.
svatební šaty
Svatební salon Adina Letňany - Do Adiny jsem zavítala v době, kdy už jsem měla zarezervované šaty jinde - jen pro klid v duši - a samozřejmě jsem zahlédla šaty, které jsem tam zkrátka nemohla nechat, ačkoli byly pouze na prodej. V Adině byli příjemní, šatičky upravili. A teď, i když s těžkým srdcem, budou dál na prodej.
květiny
Klára Charvátová - Klárka měla na starosti všechny květiny a veškerou dekoraci včetně svatebního stolu. Stačilo jí jen ukázat pár fotek toho, co se mi líbí a ona přesně do detailu vystihla moje nekonzervativní představy.. a bez problému sehnala i vysněné "žluté kuličky" :-) Moc ráda předám kontakt.
make-up
Kamila Šimánková - To, že mě bude líčit a česat Kamča bylo jasné hned po prvním pokusu na zkoušce. Cítila jsem se celý den skvěle a účes i líčení přežily i svatební noc :-)
kameraman
Jan Syrový - Svatební video - U natáčení jsme se bavili a z výsledku i ceny jsme nadšení - a to jsme video původně vůbec nechtěli. Na Honzu jsem dostala kontakt od nevěsty tady na beremese a moc ráda budu šířit dál!
fotograf
Pavlína Jarošová, www.facebook.com/Pavlina.Jarosova.Photography - Tak tady docházejí slova, Pavlíny práce mluví za vše a to, co nepoví dodám já: super pohodová holka s vysoce nakažlivým smíchem a životním partnerem foťákem :-) která miluje svou práci a na výsledku je to sakra znát! Podle mě v ČR nemá konkurenci.
hostina
Forest Golf Resort - Klánovice - Nádherné prostředí, skvělé jídlo a pan provozní Urban je člověk na svém místě - při přípravách nám ve všem vyšel vstříc, v průběhu celého dne i večera na vše osobně dohlížel a závěrečné vyúčtování nás mile překvapilo.
civilní obřad
Ledeburská zahrada, Praha - Nenašla jsem lepší kategorii než "civilní obřad" - každopádně velký dík patří také pracovníkům Ledeburské zahrady, kteří vše skvěle připravili a během dopoledne v den svatby třikrát osušili všechny židličky, protože nám do poslední chvíle lilo "štěstí" :-)
kostel
pan pastor Dobroslav Makovička - Jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsme mohli udělat - obřad byl pro nás nejdůležitější částí celého dne (vždyť kvůli němu je všechna ta "omáčka" okolo), a přestože nejsme věřící, pan Makovička dokázal, že na okamžik, kdy jsme si řekli "ANO" jen tak nezapomeneme!
20. říj 2012

Náš svatební klip 🙂