Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
t_a_m  •  44 fotek  •  6. srp 2011, Region Praha

Jaká byla svatba:

Naše svatba byla jeden výtečný velký flám! Užili jsme si ho všichni, nejvíc ale my dva a z fleku bychom si to všechno zopakovali!
Povedlo se nám s drobnými nedostatky úplně všechno, restaurace byla nakonec skvělá a travnatá plocha byla hrozně příjemná na veškeré blbnutí i tancování. Takže ve finále určitě doporučujeme!

Ačkoliv jsem nebyla schopná založit si tu přípravné album, web mi v mnohém pomohl a proto i já ráda pomůžu dalším nevěstám a zakládám svatební album.
Za insipraci a hlavně skvělý příklad děkuji uživatelkám: efe, avano, mmura, gepe, assol, kabatek, syroovka, ivona83, luna lovegood, halijaide a dalším, na které jsem se chodila koukat a obdivovala jejich přístup.

fotky jsou soukromé, budu ráda, když vás potěší . . .

Doporučuji dodavatele:

Hudba Hudba na oslavu - Výborná komunikace dopředu a vše, co bylo domluveno klaplo na jedničku
Kostel Letní scéna vyšehrad - Nebylo jednoduché zařídit toto místo a původně nás mrzelo, že Purkrabství už bylo obsazeno, ale nakonec vše dopadlo nad očekávání dobře včetně počasí. krátký výpadek elektřiny už bylo jen drobné dobrodružství
Hostina Cinda - Všechny dobroty na rautu skvělé, obsluha nakonec velmi ochotná a milá, ale bohužel tomu předcházelo zklamání z naší strany - s panem majitelem jsme měli dvě shůzky, na nichž jsme vyjasnili všechny podrobnosti, včetně toho, že pro nás bude otevřeno, do kdy budeme chtít. Měli jsme ze shclzek velmi dobrý pocit, ale předávání informací nepatří k silným stránkám pana majitele, který byl jinak velmi vstřícný. Takže dva dny před svatbou, kdy jsme telefonovali jen kvůli odmluv, kdo odemkne v sobotu ráno ženichovi na výzdobu, jsme zjistili, že obsluha nemá naší objednávku a neví ani, kdy přesně přijdeme na hostinu. Další nemilé překvapení vychytal ženich, když mu barman v sobotu ráno řekl, že půlnoční guláš( navržený majitelem ) podávat nebude, protože o půlnoci on končí . . . tento přístup nás hodně zamrzel, ale ženich sitauci zachránil a nakonec vše bylo podle původní domluvy. Takže ponaučení pro příštěm po domluvě se šéfem si nechat vše podepsat, ten papír mít u sebe a vše ještě projít s konkrétní obsluhou.
Catering Stánek - Letní scéna Vyšehrad - Byli jsme velmi rádi, že přes polední sluníčko se bylo kde občerstvit. Bohužel, nebyla ze strany barmana nebyla dodržena domluva ohledně tvrdého alkoholu a tak nás finální účet zaskočil.
Ubytování Apartmány Bára - Skvělá domluva, vstřícné chování, perfektní služby a pro nás nejlepší lokace
Doprava Retro bus - Naprosto spolehlivý přístup pana řidiče
Svatební oznámení TaM - Vše dle našho přání
Instrukce pro svatebčany TaM - Vše dle našho přání
Dorty Cukrárna Hanny - Úplně nejlepší, vašk mnohokrát ozkoušená kvalita
Koláče Cukrárna Hanny - Úplně nejlepší, ostatní dortíčky a sladkosti rodinné počení
Dárky pro hosty TaM + rodiče - Vše dle našeho přání
Make-up Vizážistka Stáňa Kožmínová - Moc milá, šikovná a spolehlivá, všechno vydrželo až do konce i přes bujaré skotační a plavbu přes Vltavu
Svatební cesta TaM - Nejlepší cestovka, s kterou jsme kdy kam jeli :-)
Fotograf Pavlína Jarošová - Vykouzlila parádní fotky, to jsme ale čekali samozřejmě :-) Jinak všechno super, jednání na rovinu a je pro každou legraci a to je pro nás důležité!
Kameraman Marty 68 - Skvělá domluva, příjemná spolupráce, vlastně jsme si přišli jako filmové hvězdy a na videu to hlavně tak i vypadá!
None
7
None
None
None
None
3
None
2
None
None
4
None
None
None
3
None
1
None
None
2
None
None
None
None
None
3
None
None
None
None
None
1
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
1
None
2
None
None
None
None
3