Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

suzynkax Neaktivní

Svatba byla 26. června 2015 Krupka, Region Teplice  • 

  • Klidně bych si jí znova zopakovala - byla nádherná. Všechny důležité a velké věci klaply jak měly - včetně počasí které bylo od 22 - 25 °C :-)) bez vydatného deště nebo naopak úmorného vedra.
    Připravovala jsem se v Penzionu Růžový hrádek, od rána vše klapalo, jak mělo. Jeden z nejkrásnějších a nejdojemnějších zážitků bylo sejít schody do předsálí, kde na mne čekal připravený taťka a průzorem přes dveře jsem spatřila obřadní místo, které bylo nazdobené, tak jak jsem si vysnila a vidět okolo všechny lidi a navíc už tam v dáli na mne čekal ten můj vyvolený ... nepopsatelné emoce.
    Na obřad jsme měli skvělého pana zastupitele, který přečetl naši připravenou řeč (o nás dvou). Po obřadu gratulace, společné fotečky a šlo se na dvůr, kde pro nás svědci připravili úkol. Spočítat rovnici :-) ... ale společnými silami jsme to spočítali! Následovaly zvyky: rozbitý talíř, voda + vodka a přenesení přes práh. Na oběd (cca 13h) byla připravena předem dvě menu - jedno vegetariánské (já veg) a pak masové. Hosté si mohli dopředu vybrat na našich web stránkách, které menu preferují. Polévka byla pro všechny společná - bezmasá, ale tradiční - knedlíčková s domácími nudlemi. Moc se jim jídlo vydařilo! Po obědě a půl hoďce přestávky následovalo krájení svatebního dortu. MarLenka se moc povedla!
    Po dortíku jsme se jeli společně fotit a mezitím měli svatebčané připravený program - fotili se polaroidem a mohli si kupovat lístky na tombolu. Po našem návratu následoval 1. novomanželský tanec a přišli další pozvaní hosté na odpolední zábavu. Další program: házení kytky, hra se zvedáním bot (excelentní! díky svědci :-) ). A v neposlední řadě pro nás kamarádi měli přichystané překvápko v podobě básně o nás dvou.
    Následoval náš společný tanec (kolem 20 hod) který jsme nacvičovali asi 3x. Myslím, že se to moc vydařilo a šatičky na to zvolené taky měly úspěch! Dále byla volná zábava a kolem 21:30 bylo vyhlášení tomboly - ač z ní nemáme záznam, lidé doteď na ni rádi vzpomínají (moderovalá výřečná kamarádka). Poslední hra od svědků byla veselá taškařice, kdy měli svatebčané z okolí přinést různé předměty a kdo přišel poslední, tak dostal na příslušný měsíc pro nás úkol pro novomanžele (např. září 2015 - vezmi novomanžele na výstavu). Následovala zábava a konec šmitec - byl to úžasný den a moc jsme si ho s manželem užili :-*.
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
suzynkax
Lenka Martin
Registrace: leden 2015
Bydliště: Praha, Region Praha
Příspěvků: 8
Inzerátů: 0
Přátelé: 3