Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Zuzana a Zdeněk   svatební album

suzief  •  116 fotek  •  9. čer 2012, Region Brno

Jaká byla svatba:

Nejkrásnější zážitek mého života. Rok plánování a příprav se vyplatil, vše klaplo na jedničku. nebylo hezky ani moc teplo, skoro celý den pršelo ale to mě vůbec nevadilo, aspoň jsem se nepotila ve vedru a nemračila se, když by mi do očí svítilo slunko. Věděl jsem, že fotograf je profík a že to bude nádherné za každého počasí. Dopolední přípravy a líčení to jsem byla docela nervozní ale pár panáčku mě uvolnilo a celý den jsme si s manželem neskutečně užívali. Nečekala jsem, že to bude až tak krásné a bála se, že mě přemůže nervozita.Ale jakmile jsem vešla do kostele a hrály varhany, věděla jsem, že tohle je ten nejlepší okamžik mého života. Oddávající pan Špilar byl skvělý.Všichni dodavatelé na jedničku.A největší práci odvedli naši svědci, bez nich by to nebylo tak úžasné, byli skvělí koordinátoři, nic nebyl problém, všechno zařídili a my jsme si náš den fakt užívali a nikoho a nic jsme neřešili.Hostina a zábava trvala celou dobu až do rána a naše svatební noc byla spíš svatební ráno a bylo to neskutečně krásné. Ohlasy na svatbu byly naprosto pozitivní, všichní chválili a někdy až moc. Nejspíš to bylo asi tím, že jsme oba zářili štěstím a tu energii jsme přenášeli i na ostatní. A jak to tak má být na správné svatbě byla i rvačka, která se obešla bez zranění. Všechny to pobavilo a dnes se tomu všichni smějeme, zábavu to rozhodně nezkazilo. Tombola měla velký úspěch a ohňostroj také. A aby nám ta nádherná nálada a euforie vydržela, co nejdéle, vyrazili jsme hned na svatební cestu na Maledivy a je to to nejúžasnější místo na světě. Prostě nový společný život právě začíná:-)

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Radovan Chvíla FOTOGRAF - Naprostý profesionál a velice příjemný člověk,přicházel se skvělími nápady a po první setkání jsem věděla, že to bude výhra. Fotky jsou luxusní dle očekávání
Hudba Kapela R-Boom - Úžasné trio, můj sen byl mít v kapele saxofon, hráli velice dobře, na úrovni k tanci i poslechnu, všichni velice příjemní, velmi je doporučuji.
Kostel Katedrála svatého Petra a Pavla ( Petrov ) v Brně - Perfektní, oddával nás pan Špilar. Měl krásnou řeč, zaujal i nevěřící, obřad se nesl v uvolněném duchu, nepopsatelně nádherná atmosféra a majestátnost katedrály a varhan se prostě nevyrovná klasickému civilnímu obřadu. Navíc koordinace pana kostelníka byla na jedničku, krásná květinová výzdoba, varhany - Pan Kolář, perfektní člověk, zahrál, přesně to, co jsme chtěli a dal tomu pořádné grády!:-)
Hostina Restaurace Harmonie, Zastávka, Brno - Nádherné místo, krásná zahrádka, úžasný personál, věnovali se nám až do rána a byli velice usměvavý a příjemní. Jídlo perfektní. Sl. Trýsková - provozní je učiněný poklad! Nic nebyl problém, všechno zařídila, zajistila. Zajistila květinou výzdobu, výzdobu sálu i venkovní zahrady a terasy, Ohromná profesionalita, která nemá konkurenci. SYpiž než provozní byla svatební koordinátorkou. A nakonec celkává cena nás velice příjemně překvapila, byla ještě nižšší než jsme očekávali. Takže tady rozhodně doporučuji.
Ubytování Restaurace Harmonie, Zastávka, Brno - Krásné pokoje, doporučuji
Doprava Drink-drive.cz - Měli jsme dvě vlastní auta, a 4 pronajaté řidiče, kteří rozváželi hosty od 11 večer až do 6 do rána, a druhý den rozváželi ještě další hosty po flámu včetně mě a manžela:-) velice doporučuji, cenově výhodné, komunikace perfektní. profesionální přístup.
Svatební auto Exli.cz - Dlouhá limuzína Chrysler, komunikace výborná, nádherná limuzína, která budila obdiv u všech i po cestě na obřad, všichni fotili a natáčeli, měla úspěch! Manžel se vezl našil červeným sporťákem Tiburonem:-)
Svatební oznámení Goldpress, s.r.o. - Krásné oznámení, skoro vlastní návrh, komunikace trochu vázla, jednou jsem reklamovala ale vše se vyřešilo.
Instrukce pro svatebčany Moje maličkost a svědci - Všechno jsem si naplánovala s manželem a instrukce předali velíice spolehlivým svědkům, kteří se o všechno a všechny úžasně postarali
Dorty Petra Ciošová - Cukrářka na doporučení paní provozní z restaurace Harmonie se zkušenostmi z Anglie. Dort byl velice nádherný, veliký a chutný, přesně dle našich poždavků, neměl chybu a na nto jak byl velký se skoro všechen snědl. Příprava z domácích surovin, žádné umělotiny a bylo to znát, cena také odpovídala. Doporučuji.
Koláče Já, moje maminka a moje babička - Koláče, buchtičky a dorty a zákusky všech možných druhů byli domácí výroba. Byla to makačka ale stálo to za to, naprosto exkluzivní, nikomu jinému bych to nesvěřila. Jsem dost náročná. Nacíc babička je cukrářka tak to byla jasná volba.Výslužky měli úspěch, měli jsme toho opravdu hodně a ještě zbylo. Jsme to holky šikovné!
Víno Z Mutěnického sklípku od Radima - Výborné víno, kvalita a nádherné penízky, rozhodně doporučuji.
Dárky pro hosty Moje maličkost :o) - Pro dámy jsem měla malé krabičky s čokoládkou a mini parfémkem, pro pány malé srdičkové lahvičky s domácí slivovicí, vypadalo to nádherně, moje vlastní výroba.
Výslužky Já, babička a maminka
Svatební šaty Svatební studio Mystique - Nádherné šaty značky Emmi Mirage - flower. Lehouké, krásně zdobené, obrovský úspěch. Komukace s paní majitelkou salon byla na jedničku, velice ochotná příjemná a ačkoliv pršelo a šaty byly dost ušpiněné niíc jsem navíc neplatila. Závoj jsem koupila tady na beremku, bolerko mi ušila maminka. Salon rozhodně doporučuji.
Popůlnoční šaty Zakoupeny v eshopu tady na beremku zn. TATU - Krátké, bílé, úplé a sexy, přesně to jsem chtěla a měla, Byl to úspěch!
Ženichův oblek Svatební centrum CAXA, Svatební centrum CAXA BRNO - Nádherný nugátový oblek, cena výhodnější jak v Brně, velice krásný, lesklý. Komunikace super, z toho salonu si půjčovala maminka i zlatý kostýmek, přenádherný. Takže doporučuji.
Make-up Kateřina Hrabalová - svatební vizážistka - Velmi sympatická profesionálka, stačila jedna zkouška a v den D jsem byla naprosto nádherná, vystihla přesně co bylo potřeba, bez jejich šikovných ručiček, by ze mě nebyla taková krasavice. Velmi doporučuji.
Účes Jirka Kočí - Super profík, sympatický, šikovný, účes jsem si namyslela, on realizoval, naprostá spokojenost, přidali jsme i vlasy clip in, pro bohatší účes a působilo to velice krásně a přirozeně. Rozhodně doporučuji.
Svatební prsteny Snubní prsteny Ladislav Kouřil - Namyslela jsem si vlastní návrh, pan Kouřil ho realizoval k mé velké spokojenosti. Manžel má jiný typ prstenu, nechtěli jsme mít stejné. Chtěli jsme mít každý takový, jak nás nejvíc vystihuje a který s k nám hodil. Velice spokojeni, cenově výhodné, doporučuji.
Zásnubní prsten pro nevěstu Primossa
Poháry Copycentrum,Brno - Poděkování rodičům a svědkům, krásné návrhy a cena super, doporučuji.
Výzdoba Sl. Trýsková a já - Hodně věcí jsem si nakoupila a vyrobila sama, nachystala. Výzdoba obřadu v kostele v réžii kostelníka, výzdoba hostiny a večerní párty v Harmonii, práce sl. Trýskové, vyrazila mi dech, byla to naprostá bomba, jsem náročná, očekávání bylo vysoké a ještě to bylo lepší než jsem čekala, takže naprostá spokojenost.
Květiny Květinářství u Vaňkovky, Brno - Majitelka paní Maixnerová, nádherná kytice pro mě, maminky a svědkyni, cena ještě nižšší než bylo domluveno. Rozhodně doporučuji, profesionálka.
Svatební cesta Dovolena.cz - Naše vysněné místo pro líbánky - MALEDIVY, luxus, to by měl zažít každý!
Kameraman Svatební video iVideos.cz - Staňte se hvězdou svého svatebního filmu... - Úžasný člověk, měl nápady, sympatický, rozhodně doporučuji.
None
4
None
None
1
None
6
None
4
Už nachystaná s vizážistkou a kadeřníkem
4Už nachystaná s vizážistkou a kadeřníkem
None
None
None
None
None
None
None
4
None
1
None
None
None
None
None
None
5
None
None
None
None
None
None
None
None
4
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
1
None
None
None
None
8
None
None
None
None
None
None
2
None
3
None
None
None
zatím malá ukázka od fotografa
2Zatím malá ukázka od fotografa
skoro pořád pršelo
1Skoro pořád pršelo
None
None
3
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
4
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
17
None
None
None
None
None
None
None
8
None
4