Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

sssisi2 Neaktivní

Svatba byla 4. února 2017 Region Vsetín  • 

 • Jedním slovem SILNÁ. Spousta emocí, které nejde slovy popsat :-)
  Celý proces plánování svatby jsem si opravdu užívala, protože miluji různé cerepetičky a drobnůstky. Spousta lidi se nás ptala - proč svatba v zimě? Vlastně jsme to ani nedokázali vysvětlit. Prostě - cítíme to tak. Skeptici nás upozorňovali, že roky nebyla pořádná zima a žádný sníh stejně nebude, a tak to budeme mít na blátě. Celý rok jsem se modlila a opravdu pevně věřila v to, že sníh bude a Náš den jsem si představovalo opravdu se všemi smysly. Cítila jsem jak šlapu po sněhu, který vrže jako když se cpe amalgám do zubu ( :-D) a jak je všude vůně teplého čaje a všichni se k sobě tulí.
  Dalo se říct, že šlo vše podle plánu - sněhu napadlo spousty až toho byly plné zprávy. Pár dní před svatbou připadlo asi 40 čísel nového sněhu, takže kdo mohl odhazoval a v den svatby se oteplilo na příjemný 1°, takže nikdo nemrzl, jak nás taky strašili.
  Ovšem, abych byla zcela upřímná neobešlo se to i bez komplikací, které nám málem ohrozili celou svatbu. Přítel si 3 týdny před svatbou natrhl lýtko a následně do něj dostal hlubokou trombozu. Nuže, podle mě upozornění Boží, ale to tu rozebírat nehodlám :-)
  Zkrátka týden před svatbou se řešilo, jestli to celé zrušíme. Vydrželi jsme to a šli do toho a nakonec si ten den užili i bez berlí, ač krapet s přestávkami a nohou nahoře.
  Od rána panovala taková rozněžnělá atmosféra a odpoledne se to zvrhlo v nekonečnou pařbu trvající do 4.hod.ranní :-D
  Budoucí nevěsty, prosím, dekorace, jídlo apod. jsou sice jedna věc, ale to co dělá Ten Den Tím Dnem je Vaše láska a Vaši Blízcí, kteří chtějí opravdu upřímně prožít a oslavit tento den s Vámi.
  Díky Bohu za Tento Den a všechny Blízké, kteří v tento den byli s námi nebo se nějakým způsobem podíleli a pomáhali (a že jich bylo) :-)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
sssisi2
Holky, mám info od našeho úžasného fotografa Petra Bukovjana, že se mu uvolnil termín 3.6.2017, tak kdyby někdo měl zájem, kontaktujte ho, stojí to za to :-)
sssisi2
Silvie Daniel
Registrace: červen 2014
Příspěvků: 10
Inzerátů: 0
Přátelé: 3
Líbí se mi tyto fotoblogy (13)
Moje kolekce