Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

spajkie Neaktivní

Svatba byla 9. září 2016 Mořina, Region Praha  • 

 • S Tomíkem jsme se prvně potkaly v práci, kam jsem nastoupila. Byl to takový sympaťák a šmudlínek s brýlemi :D.
  Každý jsme v té době měly jiné partnery, ale to tu nebudu rozebírat.
  Zhruba po roce se nám oboum partnerství rozpadla a po pár týdnech pošťuchování a nenápadného laškování... slovo dalo slovo a my skončili spolu :D.
  Není nic lepšího než začít budovat vztah s někým, koho OPRAVDU znáte. Oba jsme na sebe během toho roka v práci napráskali i to co by o sobě partněři snad ani vědět neměli :D. Takže jsme perfektně znali naše povahy a už nás nemohlo nic překvapit. Oba pocházíme z rozpadlých rodin a oba ve vztahu chcem právě to co nám v dětství chybělo...rodinu!
  Nic lepšího než je můj Tomik mě nemohlo potkat. Jsem pyšná že bude mým mužem a otcem našeho ještě nenarozeného miminka. Spolu jsme prošli během 4 let našeho vztahu už tolika životníma karambolama :D...podnikání, krach, šikanu v práci, krizi ve vztahu, život v Anglii, těhotenství.
  A On při mě vždy stál a dával mi lásku a pocit jistoty a bezpečí, naučili jsme se spolu komunikovat a řešit naše problémy společně. Každým dnem ho miluji čím dál víc a vím že se o nás postará.
  SVATBA JE VLASTNĚ JEN FORMALITA, protože jeden druhému PATŘÍME UŽ TEĎ !
  Ale přesto se nemohu dočkat až před zraky Boha, našeho Pána, budeme konečně žít v čistotě.
spajkie
Pavla Kabátová - 31 r. Tomáš Hakl - 32 r.
Registrace: červenec 2015
Bydliště: Jičín, Region Jičín
Příspěvků: 11
Inzerátů: 0
O mně: Narodila jsem se v Turnově a zde jsem i vystudovala Střední Uměleckoprůmyslovou Školu v Oboru Zlatnictví a Stříbrnictví ( s Maturitou)...NAVRHOVANÍ A VÝROBA ŠPERKŮ Jinak nyní žiji v Jičíně. Před nedávnem jsme se vrátili z Velké Británie kde jsme chvíli žili a pracovali s mým snoubencem. Ale jak už to bývá, po zásnubách jsme všemu nechali volný průběh a já v UK zjistila že jsem ve 4 a půl měsíci těhotenství. Takže nejen že nás bude o jednoho více, ale v září budeme kompletní rodina :)
Přátelé: 4
Líbí se mi tyto fotoblogy (2)