Doporučujeme: Modrykonik.cz Modrastrecha.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Lucie a František   svatební album

spaghi  •  15 fotek  •  14. čer 2010, na Okoři, Region Praha

Jaká byla svatba:

... den, který předčil všechna naše očekávání! Žádný stres, plno radosti i dojetí, spousta akce, legrace a nečekaná překvapení :) Svatbu jsme si opravdu užili na 110%!

HOTEL OKOŘ: místo obřadu, hostiny i odpoledního a večerního rautu - profesionální chování pana provozního i celého personálu, skvělý přístup a vstřícnost, výborné jídlo a dokonalá atmosféra hotelu jako celku, rodina a ostatní hosté byli nadšeni - jednoznačně DOPORUČUJEME!
FOTOGRAFIE: David Čeřovský - úžasný a velmi milý přístup, fotky dokonalost sama! Jsme absolutně nadšeni z výsledku a Davida můžeme jednoznačně DOPORUČIT!!!
ŠATY: Adina (Pankrác) - šaty byly sněhově bílé a voňavé, skvělý přístup a ochota, jednoznačně doporučuji!
KVĚTINY: skvělá paní Hana Štěrbová - kytička byla přesně podle představ, výzdobu jsme nechali na paní floristce a trefila se přesně do našeho stylu, velká ochota, skvělé ceny, příjemné jednání a spolupráce - děkujeme a doporučujeme!
ÚČES A LÍČENÍ: Luci Dostálová, Hair Salon Switch - Lucinko děkuji, vše bylo přesně dle mých představ, účes vydržel až do ranních hodin, líčení také!
HUDBA: David Volf alias DJ Davisco - kolega a kamarád, který odvedl profesionální práci, jednoznačně doporučuji! ("Kouř" byl the BEST :)
DORT: Cukrárna & Kavárna Zdeňka Nedvědová Kladno - možnost ochutnávky předem, dort byl výborný, lehký, po mini dezertech se zaprášilo, jednoznačně doporučujeme!
PRSTÝNKY: Lukáš Rýdl - přesně podle našich představ, výborné jednání, rychlé zhotovení, přijatelná cena, doporučujeme!

PROSÍM NEKOPÍRUJTE FOTKY Z MÉHO ALBA, DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

3
Roční výročí ve Family Hotelu, tentokrát s Františkem v bříšku :)
5Roční výročí ve Family Hotelu, tentokrát s Františkem v bříšku :)
Loni první výročí s Františkem v bříšku, letos druhé výročí s Františkem v náručí :)
Loni první výročí s Františkem v bříšku, letos druhé výročí s Františkem v náručí :)