Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

sonikj Neaktivní

Svatba byla 14. května 2016 Region Benešov  • 

Fotograf Josef Rafael - Výborný fotograf!!!Jeho humor a smysl pro detail se odráží v každé fotografii. Focení bylo zábavné, aktivně zapojoval všechny hosty a vznikly neopakovatelné momentky, které budou živě připomínat náš velký den.
Hudba UNIGENA - Doprovázeli naše kroky k oltáři i ke svatebnímu tanci a rozjeli velkou párty, která trvala až do ranních hodin. Zahráli naše srdeční skladby a dokonce si připravili i svatební "punkové" překvapení s hosty....Nemáme slov, byla to jízda!!!! :)
Výzdoba MojeParty.cz - svatební výzdoba - produkty a designové svatby "na míru" - MojeParty nám připravila nezapomenutelné okamžiky. Využili jsme komplexní služby (koordinace, floristika, dekorace, cukrovinky a tiskoviny na míru), které nám ušetřily mnoho času a nervů s přípravou svatby. Den jsme si užívali od samotného rána a mé obavy – zda bude všechno fungovat, převzaly usměvavé koordinátorky. Co nás těší nejvíce, že svatební den jsme si užili nejen my, ale i hosté. Máme mnoho nadšených ohlasů na nádhernou výzdobu sálu a bezchybnou organizaci celého dne.
Tento fotoblog je zatím prázdný.
sonikj
Soňa Michal
Registrace: květen 2016
Bydliště: Region Benešov
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
Přátelé: 0