coverphoto
profesionál

Jiří Halák / DJ Sonido

DJ-ové a moderátoři
Ostrava
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Jmenuji se Jiří Halák a znát mě můžete z nejrůznějších akcí pod přezdívkou DJ Sonido. O hudbu se zajímám na profesionální úrovni již více než 13 let. Za tuto dobu jsem měl možnost odehrát stovky akcí, diskoték, plesů, svateb, oslav a večírků. Také jsem působil na pozici moderátora rádia Kiss Morava což obohatilo mé zkušenosti a nabídlo další možnosti jak se dále rozvíjet. Nyní jsem multižánrovým DJem který se nebojí žádné produkce.
Známý svatební DJ s více než 15 let trvající praxí! Hudba, moderování a zábava a k tomu jedinečná a originání bílá aparatura!
+420 777 992 695
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
O nás

+Hudba na svatbě? Jednoznačně ANO!+ Je na Vás jestli zvolíte živou hudbu, kapelu, nebo DJe, ale hudba a zábava je nedílnou součástí každé svatby a oslavy! Hifivěž s pár CD kterou si donesete, nebo kamarád s notebookem Vám nikdy profesionála nenahradí! Vybírejte pečlivě, trvejte na osobní schůzce, nebo podrobném telefonátu - člověk kterého si vyberete Vám v první řadě musí být sympatický a pokud je to ještě někdo kdo ví co dělá tak Vám zaručuji, že pozvedne dojem z Vaší oslavy ještě o úroveň ...

Ukázky naší práce
  • +83

Videa

Nová svatební technika 2016!

(7 fotek)

►►► Chcete vědět co dělám? Kde hrávám, jak to tam vypadá? Pravidelné updaty, fotky, videa, informace - to jsou mé oficiální Facebook stránky www.facebook.com/jirihalakdj - přidejte se a buďte v obraze!

Jiří Halák / DJ SonidoPRO přidal 13 nových fotografií
21. říj 2015

Ohlédnutí za létem 2015 :)

(25 fotek)

Svatba 17.10.2015

(6 fotek)

Hudba na Vaši svatbu! Nový web, nové fota v galerii, nové informace - to vše na zbrusu novém webu www.jirihalak.cz